خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/08/13 17:25:07
سرویس اجتماعی
اولادقباد خبر داد:

حضور متخصصان زنان و زایمان در فراکسیون زنان مجلس

رئیس فراکسیون زنان مجلس، از حضور متخصصان زنان و زایمان به منظور بررسی دستورالعمل ترویج زایمان طبیعی در نشست امروز فراکسیون متبوعش خبر داد.
حضور متخصصان زنان و زایمان در فراکسیون زنان مجلس رئیس فراکسیون زنان مجلس، از حضور متخصصان زنان و زایمان به منظور بررسی دستورالعمل ترویج زایمان طبیعی در نشست امروز فراکسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711109298335604.jpg حضور,متخصصان,زنان,و,زایمان,در,فراکسیون,زنان,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، نشست امروز یکشنبه (13آبان ماه) فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با حضور متخصصان زنان و زایمان به منظور برگزاری دومین نشست بررسی دستورالعمل ترویج زایمان طبیعی برگزار شد.

فریده اولادقباد  در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، گفت: این نشست به منظور بررسی ابهاماتی که در خصوص برخی بندهای مندرج در دستورالعمل ترویج زایمان طبیعی وجود دارد، برگزار شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: قرار بر این شد که فراکسیون زنان بعد از اتمام تعطیلات مجلس نشستی را با حضور مسئولان انجمن مامایی برای بررسی این دستورالعمل برگزار کند.

این نماینده مردم مجلس دهم، تصریح کرد: بی‌تردید ابهاماتی که در خصوص این دستورالعمل برای متخصصان زنان و زایمان ایجاد شده، نشان می‌دهد که بندهایی که محل اختلاف واقع شده است باید توسط مسئولان مربوطه مورد بازنگری قرار گیرد.

رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، یادآورشد: بررسی روند اجرای برنامه ششم توسعه در دستگاه‌های اجرایی که مهم‌ترین برنامه فراکسیون زنان مجلس است، همچنین بیان مطالبات پزشکان متخصص زنان و زایمان و انجمن مامایی در نشست با وزیر بهداشت و درمان از جمله موضوعاتی است که در دستورکار فراکسیون زنان مجلس قرار گرفته است./

 

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet