خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1386/08/09 15:13:00
سرویس سیاسی

طلایی نیک: حزب توسعه ملی ایران اسلامی به‌زودی پروانه فعالیت می گیرد

نماینده‌ مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس از اعلام موجودیت حزب متبوعش با نام حزب توسعه‌ ملی ایران اسلامی پس از کسب پروانه فعالیت خبر داد.

رضا طلایی‌نیک روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: به دنبال مخالفت کمیسیون ماده 10 احزاب درباره‌ دو پیشنهاد نام این حزب با عنوان «اتحاد ملی» و «توسعه و عدالت» سرانجام این کمیسیون با نام «توسعه ملی ایران اسلامی» برای حزب تازه تاسیس ما موافقت کرد.

وی گفت: با توجه به ساختار سیاسی و اجتماعی حزب و رویکرد برنامه‌ای به فرهنگ و اقتصاد، اولویت‌های اول مؤسسین دو اسم "اتحاد ملی و توسعه و عدالت" بود که کمیسیون احزاب نام اتحاد ملی را به دلیل تشابه اسمی با یکی از احزاب استانی و نام توسعه و عدالت را به دلیل تشابه اسمی با یکی از احزاب کشورهای همسایه موافقت نکرد، بنابراین اولویت سوم مؤسسین حزب به نام" توسعه ملی ایران اسلامی" به تصویب کمیسیون احزاب رسید.

طلایی نیک با بیان این‌که این حزب 11 نفر موسس دارد، گفت: این افراد از نمایندگان مجلس، نخبگان دانشگاهی و اجتماعی هستند و علاوه بر آن صدها داوطلب عضویت نیز دارد و ثبت نام سراسری و فراگیر آن با رویکرد اجتماعی در حال انجام است.

نماینده‌ مردم بهار و کبودرآهنگ ادامه داد: حزب توسعه‌ ملی ایران اسلامی پیشبرد توسعه‌ فراگیر و پایدار بر مبنای عدالت را در برنامه‌ خود تدوین کرده است و فعالیت‌های انتخاباتی خود را در جهت اتحاد ملی با ائتلاف سایر تشکل‌ها و گروه‌های مستقل و اصولگرایان به صورت هم‌سو انجام خواهد داد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet