خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/06/25 14:23:00
سرویس سیاسی

ونایی: روز قدس، تبلور اراده جهانی در مقابل رژیم صهیونیستی است

**نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر شاهد انزوای همه جانبه رژیم صهیونیستی می‌باشیم.

"حسن ونایی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در ارتباط با اهمیت روز قدس اظهار داشت: پس از آن که درسال 1948 کشورهای انگلیس و اروپایی یهودیها را در کشور فلسطین جمع‌آوری نمودند و اسرائیل اعلام موجودیت نمود حرکت مستمر و پیوسته علیه جهان اسلام شروع شد.

وی افزود: با برقراری نظام جمهوری اسلامی ایران رویای از نیل تا فرات متوقف شد و به برکت نهضت امام راحل در عرصه بین‌المللی و جذب مسلمانان به این نهضت، این پرچم به حرکت درآمد.

نماینده ملایر خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره به عنوان سردمدار مبارزه با رژیم صهیونیستی در عرصه‌ جهانی حرکت رو به رشدی داشته است و حرکت رژیم صهیونیستی نیز متوقف شد.

ونایی تصریح کرد: در حال حاضر شاهد انزوای همه جانبه رژیم صهیونیستی هستیم.

عضو کمیسیون انرژی گفت: روز قدس تبلور اراده مردم جهان در برابر رژیم صهیونیستی به فرمان حضرت امام(ره) می‌باشد.

وی با بیان این که روز قدس از ابتدای انقلاب اسلامی ایران وجود داشته است گفت: در طول سی سال گذشته با برگزاری روز قدس موج هولناکی برای رژیم صهیونیستی به وجود آمده است.

ونایی گفت: امسال به دلیل تبلیغات رسانه‌های خارجی از جمله BBCو VOA تصمیم دارند که روز قدس را مورد هجمه قرار دهند به همین علت نیز تمامی گروه‌های سیاسی موظفند علیه رژیم صهیونیستی فریاد خود را سر دهند تا هجمه‌ آنها را بی‌اثر نماید.

نماینده ملایر همچنین تصریح کرد: به تمامی افراد و سیاسیون هشدار می‌دهم تا همچون سال‌های گذشته با یکدلی و وحدت اجازه ورود دشمن به این عرصه را ندهیم چرا که این روز، روز بسیار پراهمیت برای جهان اسلام می‌باشد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet