پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/08/20 12:03:00
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

واکاوی بودجه حوزه دفاعی و امنیتی در کمیسیون امنیت ملی مجلس/ نمایندگان به دنبال افزایش بودجه مرزبانی هستند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با یادآوری بررسی بودجه حوزه دفاعی و امنیتی در این کمیسیون با حضور مسئولان دستگاه‌های مربوطه، گفت: با توجه به امنیت حوزه مرزی و خلاءهای موجود دنبال افزایش بودجه مرزبانی هستیم.
واکاوی بودجه حوزه دفاعی و امنیتی در کمیسیون امنیت ملی مجلس/ نمایندگان به دنبال افزایش بودجه مرزبانی هستند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با یادآوری بررسی بودجه حوزه دفاعی و امنیتی در این کمیسیون با حضور مسئولان دستگاه‌های مربوطه، گفت: با توجه به امنیت حوزه مرزی و خلاءهای موجود دنبال افزایش بودجه مرزبانی هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107362863994.jpg واکاوی,بودجه,حوزه,دفاعی,و,امنیتی,در,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس/,نمایندگان,به,دنبال,افزایش,بودجه,مرزبانی,هستند Icana

سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص بودجه حوزه دفاعی و امنیتی کشور، گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس طی هفته‌های گذشته جلساتی در ارتباط با بودجه بخش‌های مرتبط از جمله بودجه حوزه دفاعی و امنیتی کشور برگزاری کرده است، نشست‌هایی هم با مسئولان دستگاه‌های مرتبط در ارتباط با قیاس تخصیص بودجه سال 97 نسبت به سال 96 برگزار کرده است.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در این نشست‌ها میزان عملیاتی شدن بودجه سال 97 بررسی شد و نیازهای بودجه‌ای در حوزه دفاعی و امنیتی نیز مورد تحلیل و برسی قرار گرفت.

دستگاه‌های اجرایی درباره عدم تخصیص مکفی بودجه حوزه دفاعی و امنیتی گلایه مند هستند

وی افزود: مسئولان دستگاه‌های نظامی، انتظامی، وزارت کشور، وزارت اطلاعات و وزارت امور خارجه در این نشست‌ها و جلسات حضور پیدا کردند و در مورد عدم تحقق بودجه گلایه‌های خود را مطرح کردند، نمایندگان قطعا این اطلاعات را در زمان بررسی و تصویب بودجه سال 98 در در نظر خواهند گرفت.

کمیسیون امنیت ملی پیگیر افزایش بودجه حوزه مرزها

نقوی حسینی یادآور شد: کمیسیون امنیت ملی مجلس با توجه به اتفاقاتی که در حوزه مرزی جمهوری اسلامی در سال 97 شاهد بودیم و جهت رفع خلاء های امنیتی به ویژه در مرزهای کشور، در جریان بررسی بودجه سال 98 به این موضوع با حساسیت بیشتری توجه خواهد کرد.

                               بیشتر بخوانید:

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: یکی از راهبردهای دشمنان ایجاد ناامنی در داخل کشور است، لذا ما برای حفظ امنیت جمهوری اسلامی باید اعتبارات ویژه‌ای را در نظر بگیریم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، معتقد است: برخی از مشکلات ما در حوزه امنیت مرزها کمبود تجهیزات است که نیازمند اعتبارات می‌باشد بنابراین با افزایش بودجه و پیگیری جهت تخصیص این اعتبارات تلاش خواهیم کرد تا خلاءهای موجود مرتفع گردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet