پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/06/25 15:55:00
سرویس سیاسی
عضو هیئت رییسه مجلس تاکید کرد:

روز قدس، روز دفاع از کیان اسلام است

**عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس دفاع ازکیان، تمامیت ارضی، منافع ملی و حیثیت اجتماعی و یک امر خطیر اعتقادی برای مسلمانان است.

حمید رضا حاجی‌بابایی عضو هیات رییسه مجلس در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص دستاوردهای سی سال برگزاری روز قدس اظهار داشت: منافع ایران و منافع ملی همه مسلمانان در گروه روز قدس و مبارزه با رژیم صهیونیستی است.

وی افزود: جهان اسلام در دنیا منافعی دارد که این منافع را باید از لحاظ روی پای خود ایستادن، استقلال، تمامیت ارضی و اعتقادی خود دنبال کند؛ حال این تمامیت ارضی و اعتقادی مورد هجمه رژیم صهیونیستی قرار گرفته است.

حاجی‌بابایی تصریح کرد: مادامی که رژیم صهیونیستی متجاوزگر وجود دارد و جهان اسلام را مورد تجاوز قرار می‌دهد روز قدس روندش ادامه خواهد داشت.

وی تاکید کرد: تا زمانی که مردم قدس با محوریت بیت‌المقدس بتوانند حاکمیتی را مبتنی بر حضور همه کسانی که در این سرزمین چه مسلمان چه غیر مسلمان، چه شیعه و چه سنی با آرا خود برپا کنند حمایت از این مردم ادامه خواهد داشت.

وی افزود: روز قدس در واقع دفاع از کیان، تمامیت ارضی، منافع ملی، حیثیت اجتماعی و یک امر خطیر اعتقادی برای مسلمانان است.

عضو هیات رییسه مجلس درباره تاثیر حمایت ایران از مردم فلسطین اظهار داشت: اگر مردم ایران از فلسطین دفاع نمی‌کردند و اگر روز قدس و دفاع ملت‌های مسلمان از قدس و فلسطین نبود امروز رژیم صهیونیستی از مرزهای فلسطین گذشته بود و تجاوز خود را در سرزمین دیگر اسلامی ادامه می‌داد و به دنبال گسترش تسلط خود از نیل تا فرات بود.

وی گفت: اگر امروز می‌بینیم که رژیم صهیونیستی در غزه مجبور به عقب نشینی شد و اگر شاهد هستیم که ملت فلسطین روی پای خود ایستاده‌اند و جوانمردانه دفاع می‌کند و یا این که شاهد منزوی شدن رژیم صهیونیستی هستیم به سیاست‌های مدون، حساب شده و دقیقی که در لابلای برگزاری تظاهرات در روز قدس بر می‌گردد.

حاجی‌بابایی افزود: ما قدم‌های بلندی به جلو برداشتیم و از برگشت و عقب نشینی کشورهای مسلمان به شدت جلوگیری کردیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet