خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/03/10 01:42:31
سرویس سیاسی
نانواکناری با اشاره به اهمیت راهپیمایی روز قدس:

مقاومت تنها راه پیروزی است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت:نه ایران در ارتباط با آمریکا میانجی می پذیرد نه فلسطین در مواجهه با رژیم صهیونیستی چرا که هر دو این ها به یک اندازه غیرقابل اعتماد هستند.
مقاومت تنها راه پیروزی است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت:نه ایران در ارتباط با آمریکا میانجی می پذیرد نه فلسطین در مواجهه با رژیم صهیونیستی چرا که هر دو این ها به یک اندازه غیرقابل اعتماد هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201603104711366908.jpg مقاومت,تنها,راه,پیروزی,است Icana

ولی‌الله نانواکناری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، درباره موضوع فلسطین و طرح مکرر موضوع میانجی گری در این خصوص گفت: بارها در طی سال های گذشته آمریکا و رژیم صهیونیستی موضوع میانجی گری درباره مساله فلسطین را مطرح کردند اما طبق اسناد تاریخی که ار رفتارهای رژیم صهیونیستی موجود داریم در هیچ موردی نباید به آن ها اعتماد کرد.

نماینده مردم بابلسر و فریدون کنار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح موضوع معامله قرن نباید مورد اعتنا قرار گیرد، تصریح کرد: نه گروه های وابسته به آمریکای فلسطینی ، نه خود آمریکا و نه شورای امنیت سازمان ملل هرگزی گامی برای ملت فلسطین برنداشته و نمی دارند و تنها راه پیروزی مقاومت است.

نانواکناری با بیان این که هرگونه میانجیگری در این موضوع قابل قبول نیست ،تاکید کرد:بهترین راه مقاومت در مقابل ظلمی است که به مردم فلسطین رفته است خود آمریکا هم اگر بیاید میانجیگری کند نمی شود به آنها اعتماد کرد .

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان این که آمریکایی‌ها در موضوع برجام وفای به عهد نداشتند و نباید دوباره در ارتباط با آن ها میانجی گری کشوری را پذیرفت ، افزود:نه ایران در ارتباط با آمریکا میانجی می پذیرد نه فلسطین در مواجهه با رژیم صهیونیستی چرا که هر دو این ها به یک اندازه غیرقابل اعتماد هستند./

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet