هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی لارگانی به خانه ملت پاسخ داد:

کاهش قیمت ارز در گرو چه اقداماتی است؟

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:همانطور که پیش بینی می شد بعد از گذشت 13 آبان، بازار ارز را با افزایش قیمت جدیدی روبرو نشد.
دوشنبه 21 آبان 1397 ساعت 20:02
کاهش قیمت ارز در گرو چه اقداماتی است؟ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:همانطور که پیش بینی می شد بعد از گذشت 13 آبان، بازار ارز را با افزایش قیمت جدیدی روبرو نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201710101826250528.jpg کاهش,قیمت,ارز,در,گرو,چه,اقداماتی,است؟ Icana

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره وضعیت قیمت دلار گفت: از نیمه دوم سال گذشته روند قیمت صعودی دلار شروع شد و تداوم یافت این در حالی است که بخش قابل توجهی از افزایش قیمت ارز از مولفه های اقتصادی پیروی نمی کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:باید پذیرفت بخش قابل توجهی از افزایش قیمت دلار به دلیل فضاسازی سوداگران بوده است چرا که جمهوری اسلامی ایران همواره از سوی آمریکا تحریم بوده و راهکارهای مقابله با تحریم را می داند و همانطور که پیش بینی می شد بعد از گذشت 13 آبان، بازار ارز را با افزایش قیمت جدیدی روبرو نشد.

بخش قابل توجهی از رشد قیمت دلار در ماه های گذشته کاذب بود

یورو و دلار

 

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، افزود:با توجه به رشد کاذب قیمت دلار در ماه های گذشته، در صورت مدیریت صحیح اقتصادی و اتکا به ظرفیت های داخلی و جلوگیری از رانت ارزی، بازار ارز با کاهش قیمت روبرو می شود و ثبات به بازار باز می گردد.

تاکید بر لزوم مقابله با مشکلات اقتصادی

موسوی لارگانی در ادامه گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد:دشمنان بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی،همواره کارشکنی در امور مختلف ایران داشتند و از ورود تجهیزات، مواد اولیه و حتی دارو جلوگیری کردند اما ایران اسلامی رو به جلو حرکت کرده است و باید با استفاده از تجربیات سرعت پیشرفت را افزایش داد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر لزوم مقابله با مشکلات اقتصادی، ادامه داد:مسئولان و مردم باید با همدلی و اتحاد و همچنین استفاده از ظرفیت ها، پاسدار خون شهدا باشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر