خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/08/19 10:40:18
سرویس اجتماعی
بائوج لاهوتی:

برون رفت از معضل پسماند و زباله‌ها نیازمند نگاه ملی است

نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه برون رفت از معضل پسماند و زباله‌ها نیازمند نگاه ملی است،گفت: سرانه محدود شهرداری و دهداری‌ها،توان رفع معضل پسماندها و زباله‌های شمال کشور را ندارند.
برون رفت از معضل پسماند و زباله‌ها نیازمند نگاه ملی است نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه برون رفت از معضل پسماند و زباله‌ها نیازمند نگاه ملی است،گفت: سرانه محدود شهرداری و دهداری‌ها،توان رفع معضل پسماندها و زباله‌های شمال کشور را ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104325397174.jpg برون,رفت,از,معضل,پسماند,و,زباله‌ها,نیازمند,نگاه,ملی,است Icana

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌وگو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت پسماندها و زباله‌های شمال کشور،گفت:پسماندها و زباله‌های شمال کشور با نگاه محدود به شهرداری‌ها از شمال کشور ریشه کن نمی‌شود زیرا ما سالیانه حدود 36 میلیون توریست را در شمال کشور پذیرا هستیم که این میزان  می تواندبرای ما  تولید زباله نیز بکنند بنابراین  باید  فکری  اساسی  برای رفع معضل زباله های شمال کشور کرد.

   لزوم تزریق  اعتبار ملی و فرهنگ سازی برای رفع معضل زباله های شمال کشور  

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: فرهنگ سازی برای ایجاد همکاری برای جلوگیری از ریختن زباله در طبیعیت نیز نیازمند عزم جدی است زیرا اگر میلیاردها تومان نیز سرمایه گذاری شود اما همبستگی برای حفاظت از طبیعت  در دستور کار  قرار نگیرد، بطورحتم موفقیت آمیز نخواهد بود.

سالانه 36 میلیون مسافر وارد استان گیلان می شود

 وی با بیان اینکه سالانه 36 میلیون مسافر وارد استان گیلان می شود تصریح کرد:مسئله پسماند زباله ها در شمال کشور تاکنون مرتفع نشده است و یکی دیگر موضوعاتی که باید مد نظر قرار بگیرد، استفاده ازفضای ساحلی در دریا با کیفیت  برتر  ومناسب  است.

بائوج لاهوتی افزود: شنا در مناطق حفاظت نشده منجرشد ما سالیانه شاهد حوادث ناگواری در شمال کشور  باشیم که این امر  بسیار نگران کننده است و ما در این راستا در قانون  برنامه پنج توسعه پیش بینی کردیم، سازمان عمران سواحل داشته باشیم اما متاسفانه این مهم اجرایی نشد.

شنا در مناطق حفاظت نشده منجرشد ما  سالیانه شاهد حوادث ناگواری در شمال کشور  باشیم که این امر  بسیار نگران کننده است 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه برون رفت از معضل پسماند و زباله‌ها نیازمند نگاه ملی است یادآورشد: سرانه محدود شهرداری و دهداری‌ها،توان  رفع معضل پسماندها و زباله‌های شمال کشور را ندارند.

پایان پیام
 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet