خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/08/20 17:30:00
سرویس سیاسی
نوروزی:

ترامپ تصمیمات صهیونیست‌ها را جامه عمل می‌پوشاند/ جامعه جهانی تحریم های ضد ایرانی را محکوم کند

سخنگوی کمیسیون قضایی و نهایی مجلس شورای اسلامی می گوید:آمریکایی ها تصور می‌کنند که می‌توان با تحریم های عجولانه و برخوردهای چکشی ملت ایران را به زانو درآورد.
ترامپ تصمیمات صهیونیست‌ها را جامه عمل می‌پوشاند/ جامعه جهانی تحریم های ضد ایرانی را محکوم کند سخنگوی کمیسیون قضایی و نهایی مجلس شورای اسلامی می گوید:آمریکایی ها تصور می‌کنند که می‌توان با تحریم های عجولانه و برخوردهای چکشی ملت ایران را به زانو درآورد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805107503533493.jpg ترامپ,تصمیمات,صهیونیست‌ها,را,جامه,عمل,می‌پوشاند/,جامعه جهانی,تحریم,های,ضد,ایرانی,را,محکوم,کند Icana

حسن نوروزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن اشاره به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران گفت:ترامپ تصمیمات صهیونیست‌ها را جامه عمل می‌پوشاند و سخنگوی جامعه صهیونیستی جهانی شده است.

وی افزود:چندی پیش نتانیاهو در سازمان ملل حرفش این بود که نیروگاه هسته ای در تورقوز آباد تهران وجود دارد و یا ترامپ از تحریم کشتی سانچی که سال گذشته غرق شده است،می گوید؛به نظر می رسد که این ها متاثر از صهیونیست‌ها هستند.

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم درمجلس با بیان اینکه آمریکایی ها تصور می‌کنند که می‌توان با این تحریم های عجولانه و برخوردهای چکشی ملت ایران را به زانو درآورد،ادامه داد: قطعاً ملت ایران با وحدت و انسجام، با پشتکار دولت و اینکه دولت الان باید پای کار بیاید و تمام مراکز اقتصادی،کشاورزی، پتروشیمی و غیره مسلط شود،مقاومت خواهند کرد.

ملت ما از یاوه گویی های ترامپ نمی ترسند

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه قطعاً الان بهترین شرایط است که ما خودمان را از وابستگی به خارج از کشور نجات دهیم ،مطرح کرد:در حقیقت ما از تحریم نمی ترسم ،تحریم هرچه است ما با کشورهای گوناگون براساس وجه خودشان عمل می کنیم.

نوروزی تاکید کرد:به نظر می رسدکه برای ما بهترین فرصت است که دلار را در کشورمان تحریم کنیم و از این اشتلم ها و یاوه گویی های ترامپ نترسیم و با هر کشوری با پول خودش معامله بکنیم و خرید و فروش با دلار را در ایران حذف کنیم و قطعاً اگر این کار را بکنیم کشورمان رشد پیدا خواهد کرد.

ترامپ و هیئت  حاکمه آمریکا مباحث حقوقی را نمی دانند

نوروزی با اشاره به پیگیری حقوقی موضوع تحریم های ضدایرانی در مجامع بین المللی،تصریح کرد:بحث برسر این است که اصلا ترامپ و هیئت  حاکمه آمریکا مباحث حقوقی را متوجه نیستند و اخیراً هم آنها را در لاهه محکوم کردیم.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی افزود:در هر حال در مورد برجام ما آن را امضا کردیم ما معتقد بودیم و به همه موازین عمل کردیم؛فردو را نیمه تعطیلو به آنچه موظف بودیم عمل کردیم،ولی آمریکا در این موضوع فرار کرده است.

سخنگوی کمیسیون قضایی و نهایی مجلس شورای اسلامی با بیان این که جامعه جهانی باید آمریکا را محکوم کنند، تصریح کرد:جامعه جهانی و اکثر کشورها نباید از آمریکا به عنوان یک قدرت زورگو  تبعیت و از ترامپ و تحریم های او پشتیبانی کنند؛جامعه جهانی باید وی را محکوم کنند و حقوقدان ها و وزارت خارجه ما به شدت در سازمان ملل ورود کرده و از حقوق  حقه ملت دفاع کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet