هدر موبایل
1397/08/20 08:57:04
سرویس فرهنگی
ذوالقدر خبر داد:

بازدید از کتابخانه شهرستان جاجرود به مناسبت هفته کتاب/ حمایت همه جانبه از کتابخانه ها در دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با یادآوری بازدید امروز خود از کتابخانه شهرستان جاجرود به مناسبت هفته کتاب بر حمایت همه جانبه این کمیسیون برای رونق کتابخانه‌ها و تشویق جوانان و کودکان به کتاب‌خوانی تاکید کرد.
بازدید از کتابخانه شهرستان جاجرود به مناسبت هفته کتاب/ حمایت همه جانبه از کتابخانه ها در دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با یادآوری بازدید امروز خود از کتابخانه شهرستان جاجرود به مناسبت هفته کتاب بر حمایت همه جانبه این کمیسیون برای رونق کتابخانه‌ها و تشویق جوانان و کودکان به کتاب‌خوانی تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712102286260991.jpg بازدید,از,کتابخانه,شهرستان,جاجرود,به,مناسبت,هفته,کتاب/,حمایت,همه,جانبه,از,کتابخانه,ها,در,دستور,کار,کمیسیون,فرهنگی,مجلس Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از بازدید روز گذشته ( شنبه،19 آبان ماه ) خود از کتابخانه شهرستان جاجرود به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی خبر داد و در تشریح این بازدید، گفت: در این بازدید مسئولان کتابخانه جاجرود درباره تعداد کتب موجود در کتابخانه، تنوع کتاب های موجود و همچنین نیازهای کتابخانه همچنین سایر مشکلات و مسائل کتابخانه و ساعات دسترسی شهروندان جاجرودی به  کتابخانه موضوعاتی را مطرح کردند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، افزود: با توجه به اینکه موضوع افزایش سرانه مطالعه کتابخوانی به عنوان یکی از ضروریات فرهنگی شناخته می شود بر ضرورت رفع مشکلات تأکید و بیان شد که رسیدگی به موضوعات عرصه کتاب و کتابخوانی از اولویت های مطرح در کمیسیون فرهنگی مجلس است.

ذوالقدر ادامه داد: بی شک حمایت های همه جانبه برای رونق کتابخانه ها و تشویق جوانان و کودکان به کتابخوانی در دستور کار کمیسیون فرهنگی قرار خواهد گرفت.

قول مساعد برای رفع نیازهای کتابخانه

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: همچنین در ادامه این بازدید بازدیدی از یکی از مدارس شهرستان جاجرود صورت گرفت که در این بازدید مسئولان مدارس مشکلات و مسائل مدرسه و همچنین نیازهای کتابخانه مدرسه را مطرح نمودند که قول مساعد برای همکاری و مساعدت همه جانبه و پیگیری تا حصول نتیجه مناسب داده شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet