شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/08/21 13:14:00
سرویس سیاسی
ناصری نژاد:

بیداری اسلامی ملت‌های منطقه تنها عامل مقابله با سیاست عادی سازی روابط با اسرائیل است

رئیس کارگروه پارلمانی بحرین، گفت: عادی سازی روابط با اسرائیل سیاست ادامه داری است که و تنها عامل ایستادگی و بر هم زدن این سیاست، بیداری ملت‌های منطقه، اصرار بر اصول مقاومت و عزت و شرف اسلامی است.
بیداری اسلامی ملت‌های منطقه تنها عامل مقابله با سیاست عادی سازی روابط با اسرائیل است رئیس کارگروه پارلمانی بحرین، گفت: عادی سازی روابط با اسرائیل سیاست ادامه داری است که و تنها عامل ایستادگی و بر هم زدن این سیاست، بیداری ملت‌های منطقه، اصرار بر اصول مقاومت و عزت و شرف اسلامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608106125465058.jpg بیداری,اسلامی,ملت‌های,منطقه,تنها,عامل,مقابله,با,سیاست,عادی,سازی,روابط,با,اسرائیل,است Icana

مجید ناصری نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری تلاش دولتمردان بحرین برای عادی سازی روابط با اسرائیل، گفت: شیوخ منطقه به ویژه بحرین، امارات و حتی عمان دست نشانده‌های آمریکا و اسرائیل بوده و موظف به انجام ماموریت‌های خود در منطقه هستند و در مناسبات مختلف نقش عوض می‌کنند اما در مجموع همه در یک مسیر حرکت می‌کنند زیرا قدرت و حکومت خود را مدیون آمریکا و اسرائیل هستند.

بحرین موظف به عادی‌سازی وجهه غلط اقدامات ترامپ و نتانیاهو در منطقه

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: شیوخ عرب از فرصت‌های مختلف استفاده و پیگیر عادی سازی روابط با اسرائیل هستند، ترامپ سفارت خود را به بیت المقدس انتقال داد، پس از این اقدام کشورهایی چون بحرین موظف به ترویج و عادی سازی این وجهه غلط شدند تا به اقدامات آمریکا و اسرائیل رسمیت ببخشند.

                                   بیشتر بخوانید:

 

وی افزود: بحرین سرسپرده اسرائیل است؛ از همین رو در مقابله با انتفاضه به جنایت علیه مردم خود دست زد. زندان‌های بحرین نیز مملو از افرادی است که به دنبال استقلال بحرین هستند؛ افرادی که خواهان ایستادگی در برابر سیاست‌های اسرائیل هستند.

اعتماد به حاکمان بحرین غیرممکن و نشدنی است

دولتمردان ایران بارها اعلام کردند که هیچ‌گاه نمی‌توان به حاکمان بحرین اعتماد کرد هرچند روابط حَسنه هم با آنها برقرار شود چون مامور و دست نشانده اسرائیل هستند، نمی‌توانند صادقانه با ما راه بیایند.

ناصری نژاد معتقد است: جمهوری اسلامی نیز حامی ملت بحرین است و در دفعات متعدد مواضع خود در خصوص بحرین را اعلام کرده است، دولتمردان ایران بارها اعلام کردند که هیچ‌گاه نمی‌توان به حاکمان بحرین اعتماد کرد هرچند روابط حَسنه هم با آنها برقرار شود چون مامور و دست نشانده اسرائیل هستند، نمی‌توانند صادقانه با ما راه بیایند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: اسرائیل با در سر داشت سیاست‌های ترامپ گونه به دنبال تسلط بر تمام کشورهای منطقه است و برای کشورهای چون ایران و عراق نقشه‌هایی در سر دارند اما بیداری اسلامی که توسط جمهوری اسلامی در منطقه ایجاد شد موجب عقب نشینی آنها گشت.

بیداری مردم منطقه تنها عامل ایستادگی در برابر سیاست عادی سازی روابط با اسرائیل

وی با بیان اینکه بحرین روز به روز سیاست همراهی خود با اسرائیل را شفاف‌تر کرده است، گفت: استقامت ملت بحرین و سایر کشورهای اسلامی به ویژه کشورهای حوزه خلیج فارس می‌تواند در بر هم زدن سیاست عادی سازی روابط با اسرائیل تاثیرگذار باشد.

رئیس کارگروه پارلمانی بحرین، اذعان دارد: عادی سازی روابط با اسرائیل سیاست ادامه داری است که همراهان آنها در منطقه دنبال خواهند کرد و تنها عامل ایستادگی به نوعی که موجب عقب نشینی آنها شود، بیداری ملت‌های منطقه، اصرار بر اصول مقاومت و عزت و شرف اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ روزنامه تایمز  انگلیس فاش کرد که کشورهای عرب حاشیخ خلیج فارس به دعوت "شیخ حمد بن عیسی آل خلیفه" پادشاه بحرین نخستین اقدامات را در زمینه به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی برداشته اند. در همین راستا وزرای اسرائیلی برای حضور در اجلاس منامه به صورت رسمی دعوت شدند و نتانیاهو نیز سفر به برخی از کشورهای حوزه خلیج فارس را آغاز کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet