هدر اصلی
1397/08/22 18:44:00
سرویس حوزه ریاست

تبریک دکتر لاریجانی در پی کسب مقام قهرمانی جهان در المپیاد دانش‌آموزی نجوم‌ و اختر فیزیک

رئیس مجلس شورای اسلامی کسب مقام علمی و پرافتخار قهرمانی جهان در المپیاد دانش آموزی نجوم‌ و اخترفیزیک توسط فرزندان ملت را تبریک گفت.
تبریک دکتر لاریجانی در پی کسب مقام قهرمانی جهان در المپیاد دانش‌آموزی نجوم‌ و اختر فیزیک رئیس مجلس شورای اسلامی کسب مقام علمی و پرافتخار قهرمانی جهان در المپیاد دانش آموزی نجوم‌ و اخترفیزیک توسط فرزندان ملت را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201811109697781516.jpg تبریک,دکتر,لاریجانی,در,پی,کسب,مقام,قهرمانی,جهان,در,المپیاد,دانش‌آموزی,نجوم‌,و,اختر,فیزیک Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی اسلامی کسب مقام علمی و پرافتخار قهرمانی جهان در المپیاد دانش آموزی نجوم‌ و اختر فیزیک توسط فرزندان ملت را تبریک گفت.

 

دکتر علی لاریجانی المپیاد دانش آموزی نجوم و اخترفیزیک

 

متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

کسب مقام علمی و پرافتخار قهرمانی جهان در المپیاد دانش آموزی نجوم‌ و اخترفیزیک توسط فرزندان ملت موجب خوشحالی و مسرت گردید .

این دانش پژوهان جوان با شایستگی در یک رقابت علمی و پژوهشی جهانی موفق به دریافت عنوان قهرمانی شدند و ثابت کردند جوانان ایران دارای هوش و نبوغی سرشار در زمینه های علم و دانش می‌باشند .

اینجانب ضمن  تبریک  به مردم بزرگوار ایران، اعضای تیم و خانواده‌های آنان، امیدوارم‌ این افتخار آفرینی‌ها در تمامی عرصه ها استمرار داشته باشد.

 

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

 

پایان پیام /

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet