هدر موبایل
1397/08/27 12:12:00
سرویس بین الملل
امیرعبداللهیان:

مقاومت فلسطین صهیونیست‌ها را متوقف و پشیمان خواهد کرد

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل ضمن محکوم کردن تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه، گفت: نتانیاهو به پایان خط رسیده و مقاومت فلسطین بی‌تردید صهیونیست‌ها را متوقف و پشیمان خواهد ساخت.
مقاومت فلسطین صهیونیست‌ها را متوقف و پشیمان خواهد کرد دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل ضمن محکوم کردن تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه، گفت: نتانیاهو به پایان خط رسیده و مقاومت فلسطین بی‌تردید صهیونیست‌ها را متوقف و پشیمان خواهد ساخت. https://cdn.icana.ir/d/019/201802108169272950.jpg مقاومت,فلسطین,صهیونیست‌ها,را,متوقف,و,پشیمان,خواهد,کرد Icana

حسین امیرعبداللهیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، تجاوز ددمنشانه اخیر نیروهای رژیم صهیونیستی به غزه که منجر به شهادت و مجروح شدن مردم بی دفاع و همچنین ویرانی مناطق مسکونی و ساختمان رادیو و تلویزیون الاقصی شد را به شدت محکوم کرد.

حق بازگشت و رفع اشغالگری از حقوق مسلم فسلطینیان است

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل در ادامه تداوم محاصره غزه و محروم کردن ملت مظلوم فلسطین از داشتن حقوق اولیه را عامل استمرار تنش در غزه دانست و افزود: حقوق مسلم مردم فلسطین در دفاع از «حق بازگشت» و «رفع اشغالگری» از سرزمین های اشغالی باید رعایت شود.

وی در ادامه توان و قدرت بازدارندگی موشکی و حمایت مردمی از مقاومت را رمز پیروزی و پایداری ملت فلسطین در مقابل اشغالگران توصیف و اظهار کرد: نتانیاهو به پایان خط رسیده و مقاومت فلسطین بی تردید صهیونیست ها را متوقف و پشیمان خواهد ساخت.

پایان زمان مذاکره و عادی سازی روابط با صهیونیستهای کودک‌کش

دبیرکل دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین بر همین اساس تصریح کرد: زمان مذاکره و عادی سازی روابط با صهیونیست های کودک کش  به پایان رسیده و در مرحله جدید مقاومت فلسطین گام های مهمی برای تحقق حقوق مشروع خود و آزادی قدس بر می دارد.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل در پایان ضمن تاکید بر حمایت از ملت فلسطین از مجامع جهانی و سازمان های بین المللی خاطرنشان کرد: این مجامع باید با محکوم کردن جنایات ضد انسانی صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی از حقوق اولیه ملت فلسطین حمایت کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet