خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/08/26 09:10:00
سرویس سیاسی
بروجردی:

افزایش بودجه دفاعی و امنیتی لازمه تحقق امنیت پایدار در شرایط تحریمی و بین‌المللی است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: افزایش بودجه دفاعی و امنیتی در لایحه بودجه سال ۹۸ لازمه تحقق امنیت پایدار در شرایط تحریمی، منطقه‌ای و بین‌المللی ایران است.
افزایش بودجه دفاعی و امنیتی لازمه تحقق امنیت پایدار در شرایط تحریمی و بین‌المللی است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: افزایش بودجه دفاعی و امنیتی در لایحه بودجه سال 98 لازمه تحقق امنیت پایدار در شرایط تحریمی، منطقه‌ای و بین‌المللی ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/88553.jpg افزایش,بودجه,دفاعی,و,امنیتی,لازمه,تحقق,امنیت,پایدار,در,شرایط,تحریمی,و,بین‌المللی,است Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص ضرروت افزایش بودجه حوزه دفاعی و امنیتی در لایحه بودجه سال 98، گفت: اولویت اول برای بودجه نویسی به ویژه در شرایط کنونی و بعد از خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم‌هایی علیه ایران مسئله امنیت پایدار باید باشد.

ضرورت بودجه ناجا، مرزبانی و نیروهای مسلح برای ارتقاء امنیت و بخش دفاعی کشور

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بودجه نیروهای مرزبانی، ناجا و نیروهای مسلح برای افزایش امنیت مرزهای کشور باید تقویت شوند زیرا لازمه حفظ اقتدار و امنیت پایدار تخصیص بودجه مکفی است.

                         بیشتر بخوانید:

 

وی افزود: ما به موجب افزایش بودجه می توانیم شرایط مناسب امنیتی را در جهت حفظ امنیت کل کشور ادامه دهیم، در لوایح بودجه سنواتی مرزبانی دارای ردیف است اما توجه بیشتر برای دفاع از مرزهای کشور لازم دارد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بهتر است دولت در لایحه بودجه لازم را برای بخش دفاعی و امنیتی در نظر گیرد در غیر این صورت نمایندگان پیشنهادات خود را به کمیسیون تلفیق بودجه ارایه خواهند کرد البته کمیسیون امنیت ملی در مدت اخیر به موضوع بودجه بخش امنیتی و دفاعی پرداخته است.

لزوم افزایش بودجه دفاعی و امنیتی با توجه به شرایط منطقه‌ای و بین‌المللی ایران

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: در شرایط کنونی که جمهوری اسلامی دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای بسیار دارد و آمریکا و صهیونیست‌ها به دنبال نفوذ در داخل هستند، تقویت مرزها و رخنه‌های اطلاعاتی و امنیتی در سایه ارتقاء حوزه دفاعی ضروری است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet