هدر موبایل
1397/08/29 11:37:00
سرویس سیاسی
جاسمی:

پیروزی در جنگ اقتصادی راحت‌تر از جنگ نظامی است/ تحریم نفتی فرصتی بزرگ برای کشور

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است همانطور که در سال‌های ابتدایی انقلاب توانستیم از سد تحریم‌ها و مشکلات عبور کنیم در حال حاضر نیز می‌توانیم تحریم‌های اقتصادی و نفتی را دور بزنیم.
پیروزی در جنگ اقتصادی راحت‌تر از جنگ نظامی است/ تحریم نفتی فرصتی بزرگ برای کشور عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است همانطور که در سال‌های ابتدایی انقلاب توانستیم از سد تحریم‌ها و مشکلات عبور کنیم در حال حاضر نیز می‌توانیم تحریم‌های اقتصادی و نفتی را دور بزنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105759453688.jpg پیروزی,در,جنگ,اقتصادی,راحت‌تر,از,جنگ,نظامی,است/,تحریم,نفتی,فرصتی,بزرگ,برای,کشور Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه اگر عملکرد در تحریم نفتی درست باشد می توان این تهدید را به فرصتی بزرگ تبدیل کرد، گفت: جنگ های اقتصادی که امروز شکل گرفته بسیار ساده تر از جنگ های نظامی و سیاسی بوده و با اندکی تدبیر می توان در آنها به پیروزی رسید.

دشمن بعد از شکست در حملات نظامی و ترورها علیه ایران وارد فاز فشار از طرق اقتصادی شده است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه در طول چهل سال که از عمر پربرکت انقلاب اسلامی می گذرد، شاهد فراز و نشیب‌های بسیار بوده ایم، اظهار داشت: از این رو لازم است نگاهی به گذشته خود انداخته و مسیر پیش رو را برای خود هموار کرده و به آن ادامه دهیم.

وی در ادامه یادآور شد: دهه نخست بعد از پیروزی انقلاب بیشترین فشارها و تهدیدها روی کشورمان بود تا نظام را به سمت سقوط بکشانند لذا شاهد کلکسیونی از اقدامات بی شمار دشمن علیه نظام بودیم با این حال ملت ایران ایستادگی کرده و مدیران نیز روحیه جهادی خود را برای به ثمر نشاندن انقلاب حفظ کردند.

جاسمی ادامه داد: در سال های ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی بود که دشمن حوادث بیشماری را علیه کشورمان رقم زد که مهم ترین آنها

جمهوری اسلامی در حوزه نظامی قدرت نخست منطقه محسوب شده و تنوع بسیار زیادی در تسلیحات دارد.

موج ترورها و 8 سال جنگ تحمیلی بود که توانستیم با آنها مقابله کنیم و اجازه ذره ای تعدی به آنها ندهیم که این مسیر تنها با فرمانبری از ولایت فقیه صورت می گیرد و جوانان نیز باید همچون جوانان دهه 60 و 70 در این زمینه کوشا باشند.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه با بیان اینکه ایران به لحاظ نظامی قدرت نخست منطقه محسوب می شود، عنوان کرد: سبد تجهیزات نظامی جمهوری اسلامی بسیار متنوع است و در بسیاری از آنها توانسته ایم به خودکفایی برسیم که در دنیا نیز نظیر ندارد.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه در همین راستا می توان تحریم های نفتی را نیز به فرصت تبدیل کرد، اظهار داشت: دشمن با تبلیغات رسانه ای قصد دارد خود را قدرتمند نشان دهد که در چنین شرایطی باید از منافع کوتاه مدت گذشته و منافع بلندمدت ملی را پیگیری کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: برای نیل به اهداف مبارزه در تحریم های نفتی صرفا باید رهبری داهیانه مقام معظم رهبری را مد نظر قرار دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet