هدر موبایل
1397/08/26 09:33:00
سرویس سیاسی
فلاحت‌پیشه:

وجود اختلاف در نشست پالرمو مشهود است/تلاش‌های زیادی برای برگزاری انتخابات در لیبی انجام شده است

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد وجود اختلاف در بین طرف های نشست پالرمو مشهود است.
وجود اختلاف در نشست پالرمو مشهود است/تلاش‌های زیادی برای برگزاری انتخابات در لیبی انجام شده است رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد وجود اختلاف در بین طرف های نشست پالرمو مشهود است. https://cdn.icana.ir/d/019/201807101953045141.jpg وجود,اختلاف,در,نشست,پالرمو,مشهود,است/تلاش‌های,زیادی,برای,برگزاری,انتخابات,در,لیبی,انجام,شده,است Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص چگونگی روند صلح در کشور لیبی، گفت: لیبی برای رسیدن به ثبات باید در ابعاد مختلف به توسعه داخلی دست یابد.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متاسفانه لیبی با مداخله نظامیان ناتو امنیت خودش را از دست داد و این امر نشان می دهد که حتی امروزه نیز غربی ها درصدد دستیابی به منافع خاصی در لیبی هستند.

وجود اختلاف در بین طرف های نشست پالرمو مشهود است

وی ادامه داد: بر این اساس مشاهده می شود که وقتی نشست پالرمو به میزبانی ایتالیا برگزار می شود، معاون رئیس‌جمهوری ترکیه گفت که هیأت کشورش تصمیم به ترک این کنفرانس گرفته زیرا از این کنفرانس احساس ناامیدی بسیاری کرده است.

نقشه لیبی

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: در واقع این مهم بیانگر وجود اختلافات بسیار برای حل و فصل مسائل لیبی است.

سازمان ملل تلاش های بسیاری برای برگزاری انتخابات در لیبی انجام داد

فلاحت پیشه با اشاره به اینکه سازمان ملل تلاش های بسیاری برای برگزاری انتخابات در لیبی انجام داد اما به دلیل موانع مختلف از آن دست کشید، افزود: این مهم در حالیست که طرف های حاضر در نشست پالرمو ابزار امیدواری کردند این نشست مقدمه از سرگیری برنامه های سازمان ملل باشد.

سازمان ملل تلاش های بسیاری برای برگزاری انتخابات در لیبی انجام داد اما به دلیل موانع مختلف از آن دست کشید

 

آشوب سیاسی و امنیتی در لیبی حدود هفت سال به طور مستمر ادامه دارد

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید یادآور شد کشور لیبی حدود 7 سال پیش دچار آشوب سیاسی و امنیتی شد، خاطرنشان کرد: متاسفانه امروزه شبه‌نظامیان مسلح در سراسر این کشور درحال درگیری هستند و دو دولت هر کدام شرق و غرب این کشور را اداره می‌کنند./

  • بیشتر بخوانید؛

آقازاده دیکتاتور درصدد تکیه بر کرسی ریاست‌جمهوری لیبی

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet