هدر موبایل
1397/08/24 22:38:13
سرویس اجتماعی

پیام تسلیت سید مصطفی و سیده فاطمه ذوالقدر در پی درگذشت مدیر عامل و معاون حقوقی و‌ پارلمانی سازمان تامین اجتماعی

نمایندگان مردم هرمزگان و تهران در مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت دکتر سیدتقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج الدین معاون حقوقی و‌ پارلمانی این سازمان را تسلیت گفتند.
پیام تسلیت سید مصطفی و سیده فاطمه ذوالقدر در پی درگذشت مدیر عامل و معاون حقوقی و‌ پارلمانی سازمان تامین اجتماعی نمایندگان مردم هرمزگان و تهران در مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت دکتر سیدتقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج الدین معاون حقوقی و‌ پارلمانی این سازمان را تسلیت گفتند. https://cdn.icana.ir/d/019/201706100661600087.jpg پیام,تسلیت,سید,مصطفی,و,سیده,فاطمه,ذوالقدر,در,پی,درگذشت,مدیر,عامل,و,معاون,حقوقی,و‌,پارلمانی,سازمان,تامین,اجتماعی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدمصطفی ذوالقدر و سیده فاطمه ذوالقدر نمایندگان مردم هرمزگان و تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت دکتر سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج الدین معاون حقوقی و‌ پارلمانی این سازمان را تسلیت گفت.

 

متن پیام این نمایندگان بدین شرح است:

 

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام

خبر درگذشت آقای تاج الدین و آقای نوربخش از معاونین خدوم و زحمتکش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در راه خدمت رسانی به مردم شریف و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سانحه تصادف جان خود را از دست دادند موجب تالم و تاسف فراوان گردید.

اینجانبان ضایعه درگذشت آن بزرگ مردان عرصه خدمت رسانی را تسلیت عرض کرده و از پروردگار گیتی برای آنان بالاترین درجات رحمت و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم.

سید مصطفی ذوالقدر و سید فاطمه ذوالقدر نمایندگان مردم شریف هرمزگان و استان تهران در مجلس شورای اسلامی

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet