هدر موبایل
1397/08/25 11:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نقوی‌حسینی تشریح کرد:

تحرکات ضدامنیتی در کشور در ماه های اخیر / همیشه پای عربستان در میان است

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت :آمریکایی‌ها برای رسیدن به این هدف از هر ابزاری استفاده می‌کنند،‌ زمانی گروه‌های تروریستی همچون القاعده،‌ ریگی و داعش و زمانی دیگر از عوامل رژیم صهیونیستی و موساد استفاده کردند و امروز این نقش را عربستان سعودی بر عهده گرفته است.
تحرکات ضدامنیتی در کشور در ماه های اخیر / همیشه پای عربستان در میان است عضو کمیسیون امنیت ملی گفت :آمریکایی‌ها برای رسیدن به این هدف از هر ابزاری استفاده می‌کنند،‌ زمانی گروه‌های تروریستی همچون القاعده،‌ ریگی و داعش و زمانی دیگر از عوامل رژیم صهیونیستی و موساد استفاده کردند و امروز این نقش را عربستان سعودی بر عهده گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712104795461697.jpg تحرکات,ضدامنیتی,در,کشور,در,ماه,های,اخیر,/,همیشه,پای,عربستان,در,میان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که عربستان به نیابت از آمریکا و رژیم صهیونیستی برای ایجاد ناامنی در ایران تلاش می‌کند.

سیدحسین نقوی‌حسینی  با اشاره به گزارش نیویورک تایمز درباره تلاش مقامات سعودی برای ترور برخی مقامات ایرانی و بر هم زدن ثبات اقتصادی در کشورمان گفت: یکی از اهداف آمریکایی‌ها ناامن‌سازی داخلی در کشور ما است تا شرایط و امنیت در زندگی مردم را بر هم زنند. آن‌ها می‌دانند که حفظ امنیت کامل در کشور از افتخارات جمهوری اسلامی است، لذا می‌خواهند این امنیت را با تحرکات و اقدامات ضد امنیتی دچار خدشه کنند

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها برای رسیدن به این هدف از هر ابزاری استفاده می‌کنند،‌ زمانی گروه‌های تروریستی همچون القاعده،‌ ریگی و داعش و زمانی دیگر از عوامل رژیم صهیونیستی و موساد استفاده کردند و امروز این نقش را عربستان سعودی بر عهده گرفته است. عربستان به نیابت از آمریکا و رژیم صهیونیستی تلاش می‌کند تا ناامنی در کشورمان ایجاد کنند، البته که یک سال گذشته هم یکی از مقامات عربستانی اعلام کرد که به دنبال ایجاد ناامنی در داخل ایران هستند.

بیشتر بخوانید:

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه در ماه‌های اخیر یکسری تحرکات ضد امنیتی را شاهد بودیم،‌ گفت: برای انجام این تحرکات حتی از اراذل و اوباش استفاده کردند، افراد در خیابان با موتور راه افتاده و از قمه و سلاح سرد استفاده کرده و حتی ماشین‌های مردم را تخریب می‌کردند،‌همه این کارها را انجام می‌دادند تا در امنیت اجتماعی و امنیت مردم اخلال ایجاد کنند. همه این رفتارها برای ایجاد جو ناامنی در کشور بود تا ذهنیت مردم را نسبت به وجود امنیت تحریک کنند.

نقوی‌حسینی افزود: با توجه به این تحرکات ضد امنیتی لازم است دستگاه‌های مربوطه تمرکز لازم را داشته باشند و گروه‌هایی که حرکاتی بر خلاف امنیت کشور انجام می‌دهند را مدنظر قرار دهند. دستگاه دیپلماسی هم از طریق نهادهای بین‌المللی و مراجع قضایی اعتراضات لازم را نسبت به این تحرکات اعلام کنند،‌ چون این اقدامات دخالت در امور کشورمان محسوب می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet