خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/08/25 16:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کبیری:

صحبت های مداوم از سهمیه بندی بنزین و بسته های حمایتی فضای جامعه را ناامید می کند

نماینده مردم خوی در مجلس گفت : باید در حوزه اقتصادی شاهد ثبات باشیم، مردم در این شرایط تکلیف خود را نمی‌دانند. اینکه مدام صحبت‌هایی از جنس بسته‌های حمایتی و یا سهمیه‌بندی بنزین می‌شود نه تنها دردی دوا نمی‌کند که فضای ناامیدی را به وجود می‌آورد آن هم در شرایطی که ما به ثابت نیاز داریم.
صحبت های مداوم از سهمیه بندی بنزین و بسته های حمایتی فضای جامعه را ناامید می کند نماینده مردم خوی در مجلس گفت : باید در حوزه اقتصادی شاهد ثبات باشیم، مردم در این شرایط تکلیف خود را نمی‌دانند. اینکه مدام صحبت‌هایی از جنس بسته‌های حمایتی و یا سهمیه‌بندی بنزین می‌شود نه تنها دردی دوا نمی‌کند که فضای ناامیدی را به وجود می‌آورد آن هم در شرایطی که ما به ثابت نیاز داریم. https://cdn.icana.ir/d/019/201810103530886683.jpg صحبت,های,مداوم,از,سهمیه,بندی,بنزین,,و,بسته,های,حمایتی,فضای,جامعه,را,ناامید,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: دولت و مجلس تاثیر بسیار زیادی در ایجاد فضای امیدواری در کشور دارند.

تقی کبیری با بیان اینکه مردم در فضای فعلی احتیاج به شرایط امیدبخش در کشور دارند،‌ گفت: در اوضاعی که مردم با مشکلات عدیده‌ای در حوزه‌های اقتصادی،‌ سیاسی و اجتماعی مواجه‌اند باید به دنبال راه‌های ایجاد امیدواری در کشور بود که قوای سه گانه بیشترین نقش را در این راستا عمل می‌کنند، بدین گونه که باید در گفتار و عمل مسئولان از بیان سخن‌های توام با ایجاد فضای استرس‌زا پرهیز شود.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: بعضا برخی از صاحبان تریبون نوع گفتمانشان توام با ایجاد ناامیدی و استرس در جامعه است. گاهی در مجلس نیز شاهد نطق‌هایی هستیم که سرشار از ناامیدی می‌باشد. البته در کنار توجه به نوع گفتار باید عملکرد هم به گونه‌ای باشد که آثارش را در جامعه ببینیم.

کبیری توضیح داد: باید در حوزه اقتصادی شاهد ثبات باشیم، مردم در این شرایط تکلیف خود را نمی‌دانند. اینکه مدام صحبت‌هایی از جنس بسته‌های حمایتی و یا سهمیه‌بندی بنزین می‌شود نه تنها دردی دوا نمی‌کند که فضای ناامیدی را به وجود می‌آورد آن هم در شرایطی که ما به ثابت نیاز داریم.

این نماینده مجلس با تاکید بر لزوم توجه به وضعیت محرومان و اقشار ضعیف جامعه گفت: در شرایطی که ما بر امنیت کامل در کشور افتخار می‌کنیم بروز اتفاقاتی همچون حادثه تروریستی اهواز قابل قبول نیست، باید نیروهای اطلاعاتی و امنیتی به بهترین شکل نقش خود را ایفا کنند.

وی در پایان گفت که مجلس و دولت تاثیر بسیار زیادی برای ایجاد فضای امیدواری در کشور دارند پس نباید صحبت‌هایی شود که نتیجه‌ای جز ناامیدی در کشور ندارد.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet