هدر موبایل
1397/08/25 11:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نعمتی تاکید کرد:

زمان کناره‌گیری مدیران بازنشسته 26 آبان است

سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: این برداشت از قانون که ۱۵ آذر زمان کناره‌گیری مدیران بازنشسته از سمت‌هایشان است برداشت اشتباهی است و طبق قانون مدیران بازنشسته ۲ ماه پس از تصویب آن یعنی ۲۶ آبان باید میز کار خود را ترک کنند.
زمان کناره‌گیری مدیران بازنشسته 26 آبان است سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: این برداشت از قانون که 15 آذر زمان کناره‌گیری مدیران بازنشسته از سمت‌هایشان است برداشت اشتباهی است و طبق قانون مدیران بازنشسته 2 ماه پس از تصویب آن یعنی 26 آبان باید میز کار خود را ترک کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201810102941898462.jpg زمان,کناره‌گیری,مدیران,بازنشسته,26,آبان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به مصاحبه رئیس سازمان بازرسی کشور در رابطه با تعیین 15 آذر با عنوان تاریخ کناره‌گیری مدیران بازنشسته از سمت‌های خود گفت: به نظر من این برداشت از قانون منع بکارگیری بازنشستگان اشتباه است و زمان کناره‌گیری مدیران بازنشسته از سمت‌های خود 26 آبان است. 

وی افزود: در قانون منع بکارگیری بازنشستگان آمده است 2 ماه بعد از تصویب این قانون این مصوبه لازم‌الاجرا است و باید مدیران بازنشسته میز خود را ترک کنند و تاریخ پس از دو ماه از زمان تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان 26 آبان است. 

بیشتر بخوانید:

سخنگوی هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: احتمالا رئیس سازمان بازرسی نظرش از زمان درج قانون در روزنامه رسمی است که 15 آذر را زمان کناره‌گیری مدیران بازنشسته عنوان کرده است اما آنچه که در قانون امده این است که دو ماه پس از تصویب قانون و تصویب هم زمانی است که شورای نگهبان آن را تایید کند. 

به گزارش فارس نعمتی خاطرنشان کرد: من به مدیران سازمان بازرسی هم این موضوع را گفته‌ام که زمان اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان 26 آبان است نه 15 آذر ماه. 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet