شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1397/08/25 14:41:21
سرویس اجتماعی
پیام تسلیت رئیس کمیسیون بهداشت به مناسبت درگذشت نوربخش و تاج‌الدین:

جالی خالی نوربخش در خانواده بزرگ تامین اجتماعی و نظام باقی می‌ماند

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، درگذشت رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاون امور مجلس این سازمان را تسلیت گفت.
جالی خالی نوربخش در خانواده بزرگ تامین اجتماعی و نظام باقی می‌ماند رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، درگذشت رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاون امور مجلس این سازمان را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109936514478.jpg جالی,خالی,نوربخش,در,,خانواده,بزرگ,تامین,اجتماعی,و,نظام,,باقی,می‌ماند Icana

حسینعلی شهریاری  در  گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری  خانه ملت، در پیام تسلیتی به مناسبت درگذشت رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاون امور مجلس این سازمان، گفت: درگذشت همکارانمان آقایان نوربخش و تاج‌الدینی را به جامعه بزرگ تامین اجتماعی، پزشکی و همکارمان خانم تاج‌الدینی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و خانواده محترمشان تسلیت می‌گویم.

نماینده مردم  زاهدان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مرحوم دکتر نوربخش از مدیران لایق و دارای سوابق درخشانی در نظام جمهوری اسلامی بود و قطعا جای وی هم در جامعه پزشکی و هم خانواده بزرگ تامین اجتماعی خالی خواهد بود.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی یکی از مدیران شایسته نظام را از دست داد، به همین دلیل به عنوان رئیس این کمیسیون و به نمایندگی از طرف سایر اعضای آن این ضایعه بزرگ را تسلیت می‌گویم./

 

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet