هدر موبایل
1397/08/25 18:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوسه غراوی:

طرح مالیات بر عواید مسکن چه خطرات احتمالی برای بازار مسکن دارد

عضو کمیسیون عمران درباره ابعاد طرح مالیات بر عواید مسکن توضیح داد.
طرح مالیات بر عواید مسکن چه خطرات احتمالی برای بازار مسکن دارد عضو کمیسیون عمران درباره ابعاد طرح مالیات بر عواید مسکن توضیح داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100517749870.jpg طرح,مالیات,بر,عواید,مسکن,چه,خطرات,احتمالی,برای,بازار,مسکن,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح مالیات بر عواید مسکن ممکن است حباب مسکن را بزرگ‌تر کند. نظر اکثر اعضای کمیسیون بر این است که این طرح باید جامع ترشود.

شهرام کوسه غراوی در خصوص جزئیات طرح مالیات بر عواید سرمایه در بخش مسکن، بیان کرد: طرح مالیات بر عواید سرمایه در کمیسیون عمران به عنوان کمیسیون فرعی در حال بررسی است و کمیسیون اقتصادی به عنوان کمیسیون اصلی این طرح را بررسی کرده است.

بیشتر بخوانید:

وی در ادامه اظهار کرد: نظر کمیسیون بر این بود که شاید این طرح باعث بزرگ‌تر شدن حباب مسکن و افزایش قیمت‌ها به دنبال خروج سرمایه‌ها از این بخش شود. قرار شد برای رسیدن به نقطه نظر مشترک در این زمینه کمیته‌ای در کمیسیون عمران شکل بگیرد.

نماینده مردم مینو دشت در مجلس تصریح کرد: کمیسیون در حال بررسی این طرح است تا بتوانیم با یک طرح جامع تورم را کنترل کنیم. این طرح باید جامع‌تر شود. از نظر اکثر اعضای کمیسیون مالیات نباید تنها مختص به یک بخش شود بلکه باید تمامی بخش‌ها نظیر سکه، ارز و ... را در بربگیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet