هدر موبایل
1397/08/25 23:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اکبری:

مهم‌ترین نیاز کشور در شرایط تحریم را همگرایی و وحدت است

نماینده مردم شیراز گفت : بزرگنمایی برخی رسانه‌ها درباره تحریم موجب فاصله گرفتن مردم از حاکمیت شده است.
مهم‌ترین نیاز کشور در شرایط تحریم را همگرایی و وحدت است نماینده مردم شیراز گفت : بزرگنمایی برخی رسانه‌ها درباره تحریم موجب فاصله گرفتن مردم از حاکمیت شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102964165934.jpg مهم‌ترین,نیاز,کشور,در,شرایط,تحریم,را,همگرایی,و,وحدت,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، علی اکبری در پاسخ به این پرسش که بهترین راهکار برای عبور از شرایط تحریمی فعلی چیست؟ گفت: در شرایط فعلی شاید بار روانی تحریم‌ها بیشتر باشد، اما در همین راستا دولت برنامه‌هایی دارد که باید مورد پشتیبانی قرار بگیرد. مجلس نیز برنامه‌ها و اقداماتی را دارد که بازتاب اصلی آن در بودجه‌ 98 مشخص خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

وی تصریح کرد: اما انتظام داخلی همه‌ این برنامه‌ها و اقدامات به همگرایی برمی‌گردد. ترجیح ما در شرایط فعلی این باید باشد که بهانه‌ای به دست کسی ندهیم چون عقیده‌ و ادعای دشمنان ما این است که نقاط آسیب‌پذیر ایران را شناسایی کنند تا یا جامعه منجر به فروپاشی شود و یا ما را پای میز مذاکره بکشانند.

این عضو کمیسیون کشاورزی ادامه داد: این استباط‌ دشمنان غلط است. انشاءالله که هیچ وقت این گونه نخواهد شد.  برنامه‌های دولت، همگرایی بین سه قوه و نقش مجلس در تدوین بودجه‌ 98 باید به سمتی هدایت شود که حداقل فشار به مردم بیاید. این کار همان اقتصاد مقاومتی است. اقتصاد مقاومتی  یعنی باید جلوی شوک وارده را بگیرد.

به گزارش ایسنا اکبری در پایان مهم‌ترین نیاز کشور در شرایط فعلی را همگرایی و وحدت دانست و گفت: علاوه بر وحدت باید بر روی اعتمادسازی کار کرد. چون واقعیت این است که بدنه‌ جامعه با حاکمیت فاصله گرفته است و بخشی از این فاصله به عقیده‌ بنده ناشی از رفتار رسانه‌ها و بزرگ‌نمایی بعضی مسائل جزئی است. مدیریت برخی شبکه‌های مجازی که موجب گمراهی مردم می‌شوند از مسائلی است که باید به طور جد به آنها توجه کرد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet