هدر موبایل
1397/08/26 11:02:25
سرویس اجتماعی

پیام تسلیت نمایندگان اقلیت های دینی مجلس به وزیر تعاون در پی درگذشت مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی

نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس شورای اسلامی در پیامی خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، درگذشت دکتر سیدتقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج الدین معاون حقوقی و‌ پارلمانی این سازمان را تسلیت گفتند.
پیام تسلیت نمایندگان اقلیت های دینی مجلس به وزیر تعاون در پی درگذشت مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس شورای اسلامی در پیامی خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، درگذشت دکتر سیدتقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج الدین معاون حقوقی و‌ پارلمانی این سازمان را تسلیت گفتند. https://cdn.icana.ir/d/019/47797.jpg پیام,تسلیت,نمایندگان,اقلیت,های,دینی,مجلس,به,وزیر,تعاون,در,پی,درگذشت,مدیرعامل,و,معاون,پارلمانی,سازمان,تامین,اجتماعی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس شورای اسلامی در پیامی خطاب به محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، درگذشت دکتر سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج الدین معاون حقوقی و‌ پارلمانی این سازمان را تسلیت گفتند.

متن پیام این نمایندگان بدین شرح است:

جناب آقای دکتر شریعتمداری

وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی

با سلام                           

خبر درگذشت تاثرانگیز همکاران خدوم و زحمتکش جنابعالی، آقایان دکتر نوربخش و مهندس تاج الدین سبب تاثر تمامی ایرانیان موحد و به ویژه پیروان ادیان الهی گردید. خاطرات همکاری های آن عزیزان در گذشته، همواره با ما خواهد ماند.

این مصیبت را به جنابعالی و سایر همکاران در وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اعضای محترم هیات دولت و خانواده های آن عزیزان تسلیت عرض می نماییم.

کارن خانلری- نماینده ارامنه شمال

یوناتن بت کلیا- نماینده آشوریان

ژرژیک آبرامیان- نماینده ارامنه جنوب

سیامک مره صدق- نماینده کلیمیان

اسفندیار اختیاری کسنویه یزد- نماینده زرتشتیان

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet