هدر موبایل
1397/08/26 14:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون امید مجلس :

اطلاع‌رسانی شفاف به مردم موجب ترمیم روابط دو سویه ملت و دولت می‌شود

مقدسی گزارش هفتگی، ماهانه و سه ماهه وزرا به جامعه را در پیشگیری از التهابات مختلف موثر دانست و افزود: گزارش‌دهی مناسب و اطلاع‌رسانی شفاف به مردم موجب از بین رفتن جو بی‌اعتمادی مردم به کارگزاران نظام و ترمیم روابط دو سویه ملت و دولت می‌شود.
اطلاع‌رسانی شفاف به مردم موجب ترمیم روابط دو سویه ملت و دولت می‌شود مقدسی گزارش هفتگی، ماهانه و سه ماهه وزرا به جامعه را در پیشگیری از التهابات مختلف موثر دانست و افزود: گزارش‌دهی مناسب و اطلاع‌رسانی شفاف به مردم موجب از بین رفتن جو بی‌اعتمادی مردم به کارگزاران نظام و ترمیم روابط دو سویه ملت و دولت می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801109800428433.jpg اطلاع‌رسانی,شفاف,به,مردم,موجب,ترمیم,روابط,دو,سویه,ملت,و,دولت,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت عضو فراکسیون امید مجلس گفت: اقدام ضروری هر دستگاه و نهادی، اطلاع‌رسانی شفاف، صادقانه و به‌موقع به جامعه است. مردم حق دارند از اهداف و برنامه‌های فعلی و آینده دستگاه‌های اجرایی مطلع باشند.

سیدمهدی مقدسی اطلاع‌رسانی دوره‌ای وزرا و دستگاه‌های زیرمجموعه آنان به مردم را ضروری دانست و تاثیر اطلاع‌رسانی دوره‌ای وزرا به مردم را از دو جنبه دارای آثار مثبت دانست.

بیشتر بخوانید:

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: اطلاع‌رسانی دستگاه‌های اجرایی به مردم هم موجب احترام گذاشتن به مردم می‌شود و هم موجب شکل‌گیری ارتباط دو سویه بین مردم و مسئولان برای کمک و حمایت مردم از دولت و ایجاد آرامش و امنیت روانی در جامعه می‌شود.

نماینده مردم اراک در مجلس تاکید کرد: اگر اطلاع‌رسانی مبتنی بر واقعیت‌ها توسط قوای سه‌گانه به طور شفاف، مرتب، دوره‌ای و به موقع انجام شود آرامش روانی جامعه به ویژه در شرایط بحرانی بهتر حفظ شده و مردم به سایت‌ها و پایگاه‌های خبری غیرقابل اعتماد داخلی و خارجی مراجعه نمی‌کنند و بدین ترتیب از التهاب و آشفتگی روانی و فیزیکی جامعه پیشگیری می‌شود و زمینه شیوع شایعات از بین می‌رود.

مقدسی گزارش هفتگی، ماهانه و سه ماهه وزرا به جامعه را در پیشگیری از التهابات مختلف موثر دانست و افزود: گزارش‌دهی مناسب و اطلاع‌رسانی شفاف به مردم موجب از بین رفتن جو بی‌اعتمادی مردم به کارگزاران نظام و ترمیم روابط دو سویه ملت و دولت می‌شود.

این عضو فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: همچنین اطلاع‌رسانی مسئولان به جامعه باید مشمول اعلام زمانبندی واقعی اتمام پروژه‌های عمرانی که سالهاست ناتمام مانده، شود. توجه مسئولان به این مسئله مهم موجب همکاری و مشارکت جامعه با اهداف و برنامه‌های قوای سه گانه می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet