هدر موبایل
1397/08/26 11:06:40
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زارعی در نشست با شهرداران، فرمانداران، شوراها و دهیاران کهگیلویه و بویراحمد :

اعتبارات ارزش افزوده شهرداری ها در مجلس پیگیری می شود

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده اعتبارات تبصره ۲ماده ۳۹مالیات بر ارزش افزوده مربوط به شهرداری ها و دهیاری ها از هفته آینده در مجلس پیگیری خواهد شد.
اعتبارات ارزش افزوده شهرداری ها در مجلس پیگیری می شود نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده اعتبارات تبصره 2ماده 39مالیات بر ارزش افزوده مربوط به شهرداری ها و دهیاری ها از هفته آینده در مجلس پیگیری خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201810107651039686.jpg اعتبارات,ارزش,افزوده,شهرداری,ها,در,مجلس,پیگیری,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ غلام محمد زارعی در نشست با شهرداران، فرمانداران، شوراها و دهیاران کهگیلویه و بویراحمد که با حضور جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور برگزار شد اظهار داشت: میزان اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده نزدیک به سه هزار و 200 میلیارد تومان است.
وی گفت: مجلس برای اختصاص این میزان اعتبار برای بهتر شدن وضعیت دهیاری ها و شهرداری های کشورعزم راسخ دارد.

بیشتر بخوانید:

به گفته وی این اعتبار هم اکنون در اختیار سازمان هدفمندی یارانه هاست و توسط این سازمان هزینه می شود.

زارع عمران و آبادی شهری و روستایی را مکمل همدیگر دانست و افزود: یکی از رویکرهای مجلس توسعه روستاهاست.

وی با تاکید بر مدیریت منابع در حوزه شهرداری ها اضافه کرد: ایجاد درآمد پایدار باید در اولویت شهرداری ها و شورای شهر باشد.

نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده نیز در این نشست اظهار داشت: نیاز است شهرداری ها متانسب با امکانات و اعتبارات طرح های خود را اجرایی کنند.

عدل هاشمی پور اولویت بندی شهرداری ها در اجرای کارهای عمرانی را مهم دانست و گفت: شهرداری ها باتوجه به محدود بودن منابع باید به فکر درامد پایدار باشند.

وی استفاه از ظرفیت شرکت های خصوصی، تشکل های مردم نهاد و دیگر منابع را راهکار مناسب برای برون رفت از مشکلات دانست و گفت: با برنامه ریزی در این راستا خدمات رسانی شهرداری ها به نحو احسن انجام می شود.

هاشمی پور با اشاره به وجود نیروهای مازاد در شهرداری ها گفت: ساماندهی و تعیین تکلیف دهیاران به جد از سوی مجلس پیگیری خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet