شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1397/08/26 16:34:29
سرویس اجتماعی
نوری:

بروکراسی تحویل دارو شامل بیماران خاص و سرطانی نشود

نماینده مردم در مجلس دهم گفت: داروهای خاص هزینه های سنگینی به بیمه ها وارد می کنند بنابراین طبیعی است که سخت گیری در توزیع دارو اعمال شود تا افراد سودجو توان احتکار دارو را نداشته باشند اما نبایدبروکراسی تحویل دارو شامل بیماران خاص و سرطانی شود.
بروکراسی تحویل دارو شامل بیماران خاص و سرطانی نشود نماینده مردم در مجلس دهم گفت: داروهای خاص هزینه های سنگینی به بیمه ها وارد می کنند بنابراین طبیعی است که سخت گیری در توزیع دارو اعمال شود تا افراد سودجو توان احتکار دارو را نداشته باشند اما نبایدبروکراسی تحویل دارو شامل بیماران خاص و سرطانی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109274140672.jpg بروکراسی,تحویل,دارو,شامل,بیماران,خاص,و,سرطانی,نشود Icana

سید راضی نوری در گفت وگو با خبرنگاد خبرگزاری خانه ملت درباره  وضعیت توزیع  داروهای  بیماران سرطانی وخاص در داروخانه های هلال احمرگفت:داروهای خاص برای بیماران سرطانی و خاص از مکانهای خاصی تهیه می‌شود بنابراین الزامی است که تدابیرکنترلی خاصی برای اختصاص دارو برای بیماران مدنظر قرار بگیرد.

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:تاییدات نسخه‌ای بیمار برای اخذ دارو، برای جلوگیری از احتکار دارو توسط سودجویان است ودر این راستا شکی وجود ندارد اما  این مهم نیازمند سرعت بخشیدن است تابیماران در صفها منتظر تجویز دارو نشوند.

 بروکراسی تایید دارو  منجر به معطلی بیماران نشود 

نوری افزود: بروکراسی تایید دارو برای در اختیار گذاشتن دارو به بیماران نباید منجر به این مسئله شود که بیمار در صفهای طولانی مدت  دارو در انتظار دارو باشند.

بروکراسی تایید دارو برای در اختیار گذاشتن دارو به بیماران نباید منجر به این مسئله شود که بیمار در صفهای طولانی مدت  دارو در انتظار دارو باشد

وی ادامه داد: تایید اینترتی دارو در داروخانه هلال احمر، سیاست مناسبی است اما نباید این سیستم  موجب می‌شود،مسیر تحویل دارو  به بیماران خاص  و سرطانی طولانی شود بلکه باید شرایطی مهیا شود که دارو در اسرع وقت در اختیار بیماران قرار بگیرد.

داروهای خاص هزینه های سنگینی به بیمه ها وارد می‌کنند 

 عضو کمیسیون کشاورزی ،آب  و منابع طبیعی مجلس یادآورشد: داروهای خاص هزینه های سنگینی به بیمه ها وارد می کنند  بنابراین طبیعی است که سخت گیری در توزیع دارو اعمال شود تا افراد سودجو توان احتکار دارو را نداشته باشند.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet