شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1397/08/26 16:20:53
سرویس اجتماعی
موسوی لارگانی:

تمام کارتن خواب ها معتاد نیستند / شهرداری با تمام قوا سپر سرمایی کارتن خواب‌ها شود

نماینده مردم درمجلس دهم با بیان اینکه تمام کارتن خواب ها معتاد نیستند، گفت:ساماندهی معتادان کارتن خواب‌ها تنها با بستری در کمپهای اعتیاد رفع نمی‌شود.
تمام کارتن خواب ها معتاد نیستند / شهرداری با تمام قوا سپر سرمایی کارتن خواب‌ها شود نماینده مردم درمجلس دهم با بیان اینکه تمام کارتن خواب ها معتاد نیستند، گفت:ساماندهی معتادان کارتن خواب‌ها تنها با بستری در کمپهای اعتیاد رفع نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201710101826250528.jpg تمام,کارتن,خواب,ها,معتاد,نیستند,/,شهرداری,با,تمام,قوا,سپر,سرمایی,کارتن,خواب‌ها,شود Icana

 سید ناصر  موسوی لارگانی در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت ساماندهی کارتن خواب ها  در کشور،گفت: تمام کارتن  خواب ها در کشور معتاد نیستند بنابراین شهرداری‌ها موظف  هستند جا و مکانهای را برای این افراد بویژه در فصل زمستان مهیا کنند زیرا وضعیت و موقعیت این افراد در فصل سرما بسیار حساس است.

شهرداری  فکری به حال بی خانمان‌ها و کارتن خوابها بکند

 نماینده  مردم فلاورجان در  مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد:شهرداری  فکری به حال بی خانمان ها و کارتن خوابها بکند زیرا سلامت این افراد بسیار در خطر هستند.

 پایان ساماندهی کارتن خوابها با  ایجاد اشتغال پایدار

موسوی لارگانی افزود:ساماندهی معتادان کارتن خواب تنها با بستری در کمپهای اعتیاد رفع نمی‌شود و این درحالی است که برای جلوگیری از بازگشت کارتن خوابها به جامعه ضروری است که بسترهای اشتغال برای این افراد مهیا شود تا این افراد دغدغه تامین معیشت اقتصادی شان را  نداشته باشند .

وی ادامه داد ساماندهی کارتن خواب ها تنها با بسنده کردن در راستای جمع آوری کارتن ها خوابها به سرانجام نمی رسد زیرا باید ابعاد اقتصادی و اشتغال کارتن خوابها  نیز در اولویت  بسترسازی قرار بگیرد.

ساماندهی کارتن خواب ها تنها با بسنده کردن در راستای جمع آوری کارتن ها خوابها به سرانجام نمی رسد زیرا باید ابعاد اقتصادی و اشتغال کارتن خواب نیز در اولویت  بسترسازی قرار بگیرد

نماینده مردم فلاورجان  در مجلس افزود:تعداد قابل توجهی از کارتن خواب ها معتادانی هستند که دارای رفتارهای هنجارشکن هستند و بطور معمول نیز از خانواده طرد شده اند و برخی از این افراد نیز دارایی خود را صرف مصرف مواد مخدر کردند.

 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان  اینکه تمام کارتن خواب ها معتاد نیستندیادآورشد:شهرداری با تمام قوا سپر سرمایی کارتن خواب‌ها شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet