خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/08/28 09:42:00
سرویس سیاسی
کاظمی:

موضوع عناد و دشمنی عربستان با جمهوری اسلامی تحقیق و بررسی نمی‌خواهد

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی معتقد است؛سرمایه گذاری های آمریکا و رژیم سعودی در رابطه با منافقین، یقینا نتیجه عکس دارد.
موضوع عناد و دشمنی عربستان با جمهوری اسلامی تحقیق و بررسی نمی‌خواهد نایب رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی معتقد است؛سرمایه گذاری های آمریکا و رژیم سعودی در رابطه با منافقین، یقینا نتیجه عکس دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100653622042.jpg موضوع,عناد,و,دشمنی,عربستان,با,جمهوری,اسلامی تحقیق,و,بررسی,نمی‌خواهد Icana

سیدحمیدرضا کاظمی درگفت وگو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت بااشاره به موضوع تامین مالی منافقین توسط عربستان،گفت:عربستان سعودی همواره مبارزه با جمهوری اسلامی را مدیریت  و همراهی می‌کند.

 وی افزود:هر جریانی علیه جمهوری اسلامی شکل  می گیرد چه داعش،چه منافقین و چه جریاناتی دیگر و اقدامات استکبار جهانی و آمریکا در دنیا علیه ایران؛ بخش مالی آن را  سعودی تامین می کند.

 بیشتر بخوانید:

نماینده پلدختر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:جنگ نیابتی را سعودی علیه ایران انجام می‌دهد؛آمریکا در واقع سلاح و فکر را و قدرتش را تامین و سعودی بخش مالی این موضوع را همراهی و مدیریت می کند و در این شکی نیست.

وی با اشاره به گزارش و افشاگری روزنامه گاردین،تاکید کرد: واقعیت را نمی توان پنهان کرد، شاید یک مدتی بتوان واقعیت را مطرح نکرد؛اما وقتی زمان بگذرد؛بسیاری از واقعیات شفاف به مردم اعلام می‌شود و افکار عمومی متوجه موضوع می شوند.

کاظمی با بیان اینکه موضوع عناد و دشمنی عربستان با جمهوری اسلامی تحقیق و بررسی نمی‌خواهد،تاکید کرد: می‌دانیم که سعودی با جمهوری اسلامی ایران عناد دارد و  از آنجاکه خودش قدرتی ندارد؛ به وسیله قدرت‌های بزرگ و جریان های معاند جمهوری اسلامی اگر اقدامی شود،بخش مالی آن را سعودی تامین می‌کند. 

این نماینده مردم در مجلس دهم با  اشاره به اینکه  قطعاً روزنامه گاردین و یا دیگر رسانه های غربی بیش از گذشته از این به بعد به این موضوعات خواهند پرداخت،مطرح کرد:الان هم در دنیا علیه عربستان فضایی که شکل گرفته است؛چه در رابطه با قتل خاشقجی و همینطور کودک کشی و نسل کشی در یمن؛فضا دارد به سمتی پیش می رود که خیلی رفتار و عملکرد سعودی‌ها قابل دفاع نیست و رسانه ها مجبور هستند در دنیا که این مطالب را مطرح کنند.

وی با بیان اینکه گروهک تروریستی منافقین گزینه خوب و مناسبی برای اجرای سیاست های افراطی دولت ترامپ است، ادامه داد:جریانی مانند داعش و یا جریان رژیم صهیونیستی در دنیا منفور هستند و ملت ایران به خوبی آنها را می شناسند.

نایب رئیس اول کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با بیان اینکه منافقین منفورترین جریانات مخالف جمهوری اسلامی در افکار عمومی مردم ایران هستند،مطرح کرد:دست منافقین به خون فرزندان این ملت آغشته است؛زمانی که صدام مستقیم با ملت ایران جنگ می کرد،منافقین دوشادوش سربازان بعثی علیه ایران می جنگیدند.

کاظمی ادامه داد:جاسوسی هایی که منافقین در جنگ ایران و عراق،علیه ملت مظلوم جمهوری اسلامی انجام می دادند و اتفاقاتی که به عنوان ستون پنجم و گزارش هایی علیه ملت ایران دادند و خونریزی هایی در ایران شده توسط منافقین بوده است.

عضوفراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سرمایه گذاری های آمریکا و رژیم سعودی در رابطه با منافقین، یقینا نتیجه عکس دارد،تصریح کرد:مردم ایران چهره کریه منافقین را به‌خوبی می‌دانند و می‌شناسند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet