هدر موبایل
1397/08/26 16:10:00
سرویس اقتصادی
سعیدی با اشاره به حضور همتی، دژپسند ورحمانی در جلسات کمیسیون اقتصادی:

تعیین تکلیف گزارش تفحص از نحوه عملکرد ستاد مبارزه با قاچاق کالا

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از حضور وزرای اقتصاد و صنعت،معدن و تجارت و رئیس بانک مرکزی در جلسات هفته جاری کمیسیون متبوعش خبر داد.
تعیین تکلیف گزارش تفحص از نحوه عملکرد ستاد مبارزه با قاچاق کالا سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از حضور وزرای اقتصاد و صنعت،معدن و تجارت و رئیس بانک مرکزی در جلسات هفته جاری کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/42936.jpg تعیین,تکلیف,گزارش,تفحص,از,نحوه,عملکرد,ستاد,مبارزه,با,قاچاق,کالا Icana

زهرا سعیدی مبارکه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره  جلسات کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری گفت: در راستای مقابله با تحریم ها، نشست مشترک دژپسند وزیر اقتصاد، همتی رئیس بانک مرکزی و مدیران ارشد نظام بانکی با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در روز  سه شنبه هفته جاری برگزار می شود.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:بر اساس برنامه در هفته جاری با حضور رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در کمیسیون اقتصادی موضوع عملکرد بخش بازرگانی داخلی و خارجی بررسی می شود.

کمیسیون اقتصادی

بررسی تقاضای تعدای از نمایندگان درباره تحقیق و تفحص از بررسی عملکرد سازمان خصوصی سازی از سال 92 تا 97

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی افزود:تقاضای تعدادی از نمایندگان درباره تحقیق و تفحص از بررسی عملکرد سازمان خصوصی سازی از سال 92 تا 97 نیز در نشست این هفته کمیسیون اقتصادی برگزار می شود.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود:براساس برنامه مقرر شده در نشست های هفته جاری کمیسیون اقتصادی مجلس رای گیری در خصوص گزارش تحقیق و تفحص از نحوه عملکرد ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و رای گیری درباره تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری و قیمت گذاری شرکت کشت وصنعت و دامپروری مغان   انجام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet