هدر موبایل
1397/08/27 07:21:00
سرویس اجتماعی
حمزه:

مسائل سیاسی اولویت برنامه‌های کاری سفارت‌ها است/ ارتقاءگردشگری کرمان با توسعه حمل  نقل هوایی و زمینی

نماینده مردم در  مجلس دهم با بیان اینکه  مسائل سیاسی اولویت برنامه‌های کاری سفارت‌ها است، گفت: توسعه گردشگری با توسعه حمل  نقل هوایی و زمینی همخوانی دارد.
مسائل سیاسی اولویت برنامه‌های کاری سفارت‌ها است/ ارتقاءگردشگری کرمان با توسعه حمل  نقل هوایی و زمینی نماینده مردم در  مجلس دهم با بیان اینکه  مسائل سیاسی اولویت برنامه‌های کاری سفارت‌ها است، گفت: توسعه گردشگری با توسعه حمل  نقل هوایی و زمینی همخوانی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711107644588764.jpg مسائل,سیاسی,اولویت,برنامه‌های,کاری,سفارت‌ها,است/,,ارتقاءگردشگری,کرمان,با,توسعه,حمل ,نقل,هوایی,و,زمینی Icana

 احمد  حمزه  در گفت‌وگوبا خبرنگار خبرگزاری  خانه ملت درباره  وضعیت  توسعه گردشگری   در استان کرمان،گفت: پرواز مستقیم به خارج از کشور تنها خلاصه به شهرهای مذهبی در این استان می شودکه  این امر مانع اساسی برای  حضور گسترده توریست‌های خارجی در کرمان تلقی می‌شود بنابراین  برای حضورگردشگر خارجی در کرمان می‌بایست، توسعه ایرلاین هوایی در اولویت قراربگیرد.

 نماینده مردم کهنوج ، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج، فاریاب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای توسعه گردشگری استان کرمان، پس از واکاوی و بررسی انجام شده به این نتیجه نایل آمدیم که برای ورود توریست های خارحی به کرمان می بایست، بطور حتم سیستم حمل و نقل هوایی با برنامه ریزی توسعه ای گسترش یابد.

وی ادامه داد: نگاه به توسعه فراگیر حمل ونقل سراسری در حوزه گردشگری می تواند منجر به توسعه صنعت توریسم شود زیرا بطور  مثال با نگاه کاربردی به توسعه حمل ونقل  سراسری می توان  توریست‌های مختلفی را از استانهای مجاور به استان کرمان انتقال داد.

نگاه به توسعه فراگیر  حمل ونقل سراسری در  حوزه گردشگری می تواند منجر  به توسعه صنعت توریسم شود

حمزه افزود:میراث فرهنگی کرمان همسو با ظرفیت‌های  حضور توریستهای خارجی معرفی نشده است  تا توریست های خارجی مشتاق به سفر به کرمان باشند.

 نماینده  مردم  کهنوج در مجلس تصریح کرد: رسانه‌ها به عنوان یکی از ارکان موثر توسعه صنعت گردشگری کرمان می توانند بسیار اثربخش باشد بدین معنا که آثار  باستانی کرمان را  می توان  به جهانیان با تاکتیک های رسانه ای اطلاع  رسانی کرد .

  عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس یادآورشد: دستگاه دیپلماسی توان بالقوه معرفی جاذبه های گردشکری کرمان را در شرایط ایده ال دارد  اما متاسفانه سفارتخاته های ما بیش از هر مسئله ای درگیر موضوعات سیاسی هستند و کمتر به مسائل اقتصادی و گردشکری می پردازند.

.پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet