پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/08/26 16:58:47
سرویس اقتصادی
بختیار خبر داد:

دوشنبه، نشست مشترک کمیسیون انرژی و بودجه با وزرای نفت و اقتصاد/ تصمیم گیری درباره قیمت سوخت، محور جلسه

عضو کمیسیون انرژی مجلس، از نشست مشترک کمیسیون انرژی و برنامه، بودجه و محاسبات شورای اسلامی با زنگنه، دژپسند و نوبخت برای تصمیم گیری درباره قیمت سوخت خبر داد.
دوشنبه، نشست مشترک کمیسیون انرژی و بودجه با وزرای نفت و اقتصاد/ تصمیم گیری درباره قیمت سوخت، محور جلسه عضو کمیسیون انرژی مجلس، از نشست مشترک کمیسیون انرژی و برنامه، بودجه و محاسبات شورای اسلامی با زنگنه، دژپسند و نوبخت برای تصمیم گیری درباره قیمت سوخت خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803105518434156.jpg دوشنبه،,نشست,مشترک,کمیسیون,انرژی,و,بودجه,با,وزرای,نفت,و,اقتصاد/,تصمیم,گیری,درباره,قیمت,سوخت،,محور,جلسه Icana

علی بختیار در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از نشست مشترک کمیسیون انرژی و برنامه، بودجه و محاسبات شورای اسلامی، خبر داد و گفت: در این نشست از وزرای نفت، امور اقتصادی و دارایی و رییس سازمان برنامه و بودجه دعوت شده تا در جلسه حضور یابند و درباره قیمت سوخت در بودجه سال 98 تصمیم گیری شود و بتوان از قاچاق سوخت جلوگیری کرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در این نشست بررسی هایی درباره ساماندهی سوخت انجام می شود، افزود: باید تصمیمی اخذ شود که به طبقات ضعیف و متوسط جامعه فشار وارد نشده و از قاچاق سوخت جلوگیری کند.

مقرر شده پیش از ارائه لایحه بودجه در سال 98 در این باره بررسی جامعی صورت گیرد

وی ادامه داد: همچنین در این نشست درباره فعالیت هایی که در اقتصاد کشور و اقتصاد انرژی باید انجام شود همانند برندینگ تصمیم گیری می شود.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مقرر شده پیش از ارائه لایحه بودجه سال 98 در این باره بررسی جامعی صورت گیرد تا فشاری به مردم در شرایط کنونی وارد نشود.

خبرگزاری خانه ملت؛ شایان ذکر است که کمیته ای در کمیسیون انرژی تشکیل شده تا راهکارهای بهینه سازی مصرف سوخت و جلوگیری از اتلاف آن را مورد بررسی قرار دهد، که احیای کارت سوخت و احتمال سهمیه بندی سوخت از جمله راهکارهای مطرح شده در این کمیته است.

بیشتر بخوانید

سود ۱۰ برابری قاچاق بنزین به کشورهای همسایه

مصرف ۱۲۰ میلیون لیتری بنزین در شهریور/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet