هدر موبایل
1397/08/26 21:51:58
سرویس اقتصادی

دیدار دکتر لاریجانی با روسای بانک های دولتی و خصوصی/ بررسی مشکلات و برنامه های پیش روی نظام بانکی

نشست مشترک دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با روسای بانک های دولتی و خصوصی با هدف بررسی مشکلات نظام بانکی کشور برگزار شد.
دیدار دکتر لاریجانی با روسای بانک های دولتی و خصوصی/ بررسی مشکلات و برنامه های پیش روی نظام بانکی نشست مشترک دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با روسای بانک های دولتی و خصوصی با هدف بررسی مشکلات نظام بانکی کشور برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201811103715539815.jpg دیدار,دکتر,لاریجانی,با,روسای,بانک,های,دولتی,و,خصوصی/,بررسی,مشکلات,و,برنامه,های,پیش,روی,نظام,بانکی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (شنبه 26 آبان ماه) با روسای بانک های خصوصی و دولتی دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

دیدار جمعی از روسای بانک های دولتی و خصوصی با دکتر علی لاریجانی

 

در این نشست که در تالار آیینه ساختمان مشروطه مجلس برگزار شد، برخی از مشکلات بانک ها از جمله وضعیت معوقات بانکی، نحوه واگذاری املاک و اموال، نحوه نظارت دستگاه های نظارتی بر عملکرد بانک ها، نحوه تخصیص ارز، مقررات و پیرامون بانک ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

دیدار جمعی از مدیران بانکی با دکتر علی لاریجانی

 

چارچوب و قواعد جدید برای نظارت دستگاه های بازرسی بر عملکرد بانک ها تعیین شود

دکتر لاریجانی در این دیدار با اشاره به موضوعات مطرح شده از سوی روسای بانک ها درباره نحوه عملکرد دستگاه های نظارتی بر عملکرد نظارت بانکی، گفت: یکی از مطالب مطروحه در نشست امروز شرایط نظارت دستگاه های نظارتی و بازرسی بر عملکرد و اقدامات بانک ها است، حال این موضوع مطرح می شود که با توجه به شرایط تحریمی و تلاش بانک ها برای مقابله با آن، باید شرایط برای نظام بانکی تسهیل شود.

 

دیدار جمعی از مدیران بانکی با دکتر علی لاریجانی

 

دیدار جمعی از مدیران بانکی با دکتر علی لاریجانی

وی ادامه داد: در این رابطه به نظر من روسای بانک های دولتی و خصوصی باید پیشنهادات خود را ارائه کنند تا چارچوبی برای شرایط کنونی مدون شود تا دستگاه های نظارتی و بازرسی بر اساس چارچوب و قواعد جدید بر عملکرد بانک ها نظارت کنند./

پایان پیام

 

برای دیدن گزارش تصویری این دیدار ایـنـجــا کلیک کنید.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet