هدر موبایل
1397/08/27 10:14:35
سرویس اجتماعی
عابدی تاکیدکرد:

بهره مندی پرستاران شاغل در بیمارستان خصوصی از خدمات تکمیلی/ بهبود اقتصاد معیشتی پرستاران با حمایت‌های کارانه‌ای

سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه بهبود اقتصاد معیشتی پرستاران با حمایت‌های کارانه ای امکان پذیر است،گفت:افزایش حقوق پرستاران نیازمند، دیده شدن اعتبارات لازم در بودجه ۹۸ است.
بهره مندی پرستاران شاغل در بیمارستان خصوصی از خدمات تکمیلی/ بهبود اقتصاد معیشتی پرستاران با حمایت‌های کارانه‌ای سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه بهبود اقتصاد معیشتی پرستاران با حمایت‌های کارانه ای امکان پذیر است،گفت:افزایش حقوق پرستاران نیازمند، دیده شدن اعتبارات لازم در بودجه 98 است. https://cdn.icana.ir/d/019/201701100113974850.jpg بهره,مندی,پرستاران,شاغل,در,بیمارستان,خصوصی,از,خدمات,تکمیلی/,بهبود,اقتصاد,معیشتی,پرستاران,با,حمایت‌های,کارانه‌ای Icana

حیدر علی عابدی در گفت وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت اقتصاد معیشتی پرستاران در کشور،گفت:برای بهبود اقتصاد معیشتی پرستاران  یکی از راهکارهای کاربردی  این است که با حمایت‌های کارانه‌ای فکراساسی برای بهبود اقتصاد پرستاران کرد.

بهره مندی پرستاران شاغل در بیمارستان خصوصی از خدمات تکمیلی

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هیچ قشری در کشور نیست که نتواند تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار بگیرد بنابراین بیمارستانهای خصوصی نیز می توانند با قائل شدن امتیازاتی برای پرستارانی که در بیمارستان‌های خصوصی به اشتغال مشغول هستند، بیمه تکمیلی  را در نظر بگیرند تا در بیمارستانی که مشغول به خدمت  هستند، بتوانند در لوای خدمات تکمیلی درمانی بهره مند شوند.

 وی ادامه داد: افزایش حقوق پرستاران با توجه به سختهای کاری که این اقشار زحمتکش متحمل می شوند، شکی نیست که می بایست در نظر گرفته شود اما با کارانه نیز می‌توان به نوعی سهمی عادلانه  برای  پرستاران در نظر گرفته شود.

افزایش حقوق پرستاران نیازمند دیده شدن اعتبارات لازم در بودجه 98 است

 سخنگوی  کمیسیون بهداشت و درمان  مجلس دهم با بیان اینکه بهبود اقتصاد معیشتی پرستاران با حمایتهای کارانه ای امکان پذیر است یادآورشد:افزایش حقوق پرستاران نیازمند دیده شدن اعتبارات لازم در بودجه 98 است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet