هدر موبایل
1397/08/27 11:25:38
سرویس اقتصادی
جعفرزاده ایمن آبادی در تشریح نشست فراکسیون مستقلین ولایی مطرح کرد:

حل مشکلات معیشتی مردم مطالبه نمایندگان از وزیر اقتصاد/ بودجه لازم برای افزایش و ترمیم حقوق‌ها تخصیص داده شود

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، گفت: مهمترین مطالبه نمایندگان عضو فراکسیون ایجاد رفاه برای مردم در فعال شدن شورای اقتصاد، حل مشکلات معیشتی مردم، اختصاص بودجه‌ برای ترمیم و افزایش حقوق‌ها و بسته‌های حمایتی مردم بود.
حل مشکلات معیشتی مردم مطالبه نمایندگان از وزیر اقتصاد/ بودجه لازم برای افزایش و ترمیم حقوق‌ها تخصیص داده شود نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، گفت: مهمترین مطالبه نمایندگان عضو فراکسیون ایجاد رفاه برای مردم در فعال شدن شورای اقتصاد، حل مشکلات معیشتی مردم، اختصاص بودجه‌ برای ترمیم و افزایش حقوق‌ها و بسته‌های حمایتی مردم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201810104491989092.jpg حل,مشکلات,معیشتی,مردم,مطالبه,نمایندگان,از,وزیر,اقتصاد/,بودجه,لازم,برای,افزایش,و,ترمیم,حقوق‌ها,تخصیص,داده,شود Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز(27 آبان ماه) فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با حضور آقای دژپسند، اظهار داشت: در جریان تحریم‌های سخت و ظالمانه ترامپ قرار گرفته‌ایم و تمام فشار رئیس جمهور آمریکا به کشور ما در حوزه اقتصاد است.

 

نشست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی

 

تعامل مجلس و دولت راهکار مقابله با تحریم‌ها

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای مقابله با تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه کشور باید بین مجلس و دولت تعامل خوبی ایجاد شود، گفت: نیاز داریم اقدامات فعالانه ضد تحریم برای خنثی کردن و بی اثر کردن تحریم‌ها انجام شود.

مجلس مترصد است در فراکسیون‌های سیاسی مختلف نشست‌هایی را با وزیر امور اقتصاد و دارایی داشته باشد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس مترصد است در فراکسیون‌های سیاسی مختلف نشست‌هایی را با وزیر امور اقتصاد و دارایی داشته باشد، ادامه داد: امروز فراکسیون مستقلین ولایی که اصول مبنای آن کار و حل مشکلات مردم با وزیر اقتصاد نشستی را برگذار کرد.

نشست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی

 

دغدغه‌های اقتصادی جامعه مورد بررسی قرار گرفت

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در نشست مشترک فراکسیون مستقلین ولایی با وزیر امور اقتصاد و دارایی دغدغه‌هایی در حوزه‌های مختلف از جمله حجم نقدینگی، نظام و فرارهای مالیاتی، مباحث گمرکی، اموال تملیکی، واگذاری اصل 44 قانون اساسی و سهمیه بندی سوخت مورد بحث قرار گرفت، تصریح کرد: مهمترین موضوع مطرح شده ایجاد رفاه برای مردم در فعال شدن شورای اقتصاد، حل مشکلات معیشتی مردم، اختصاص بودجه‌ برای ترمیم و افزایش حقوق‌ها و بسته‌های حمایتی مردم بود.

 

نشست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی

 

نشست مجدد فراکسیون مستقلین ولایی با وزیر اقتصاد طی هفته جاری

نایب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: مباحث مطرح شده در این نشست بسیار زیاد بود و به علت کمبودن زمان مقرر شد نشست دیگری با وزیر اقتصاد طی هفته جاری برای بررسی مسائل و تشکیل کارگروه‌هایی برگذار شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet