هدر موبایل
1397/08/29 16:11:00
سرویس سیاسی
ساداتی نژاد با اشاره به مذاکرات ایران و اروپا:

قدرت موشکی، هسته‌ای و منطقه‌ای ایران قابل مذاکره نیست/ ایران گفت‌وگو برای تحدید مولفه‌های قدرت خود را نمی‌پذیرد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: انتظار ما از تیم مذاکره کننده ایران این است که تیم مذاکره کننده ایران حتی به سمت مذاکره در مورد مولفه‌های قدرت جمهوری اسلامی ایران هم نرود، زیرا ایران گفت‌وگویی در خصوص محدودیت مولفه‌های قدرت خود را نمی‌پذیرد.
قدرت موشکی، هسته‌ای و منطقه‌ای ایران قابل مذاکره نیست/ ایران گفت‌وگو برای تحدید مولفه‌های قدرت خود را نمی‌پذیرد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: انتظار ما از تیم مذاکره کننده ایران این است که تیم مذاکره کننده ایران حتی به سمت مذاکره در مورد مولفه‌های قدرت جمهوری اسلامی ایران هم نرود، زیرا ایران گفت‌وگویی در خصوص محدودیت مولفه‌های قدرت خود را نمی‌پذیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201704107368437532.jpg قدرت,موشکی،,هسته‌ای,و,منطقه‌ای,ایران,قابل,مذاکره,نیست/,ایران,گفت‌وگو,برای,تحدید,مولفه‌های,قدرت,خود,را,نمی‌پذیرد Icana

سیدجواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص مذاکرات ایران و اروپا در خصوص ادامه برجام بدون حضور آمریکا، اظهار داشت: در مذاکرات برجامی که اکنون بین ایران و کشورهای اروپایی انجام می‌شود، مذاکره‌کنندگان ایرانی باید دقت کنند تا مولفه‌های قدرت جمهوری اسلامی ایران مورد خدشه قرار نگیرد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مذاکره برای تامین منافع ایران در برجام نباید منجر به از دست رفتن اقتدار ایران شود، بیان کرد: در مورد مولفه‌های قدرت جمهوری اسلامی ایران باید دقت لازم شود تا مورد تعرض قرار نگیرند.

تفاوت رویکرد اوباما و ترامپ در قبال کنترل مولفه‌های قدرت ایران چیست؟

وی افزود: حوزه‌های موشکی، هسته‌ای و اقتدار منطقه‌ای 3 مولفه قدرت جمهوری اسلامی ایران هستند که ترامپ در سیاست‌های خود به دنبال این است که هر 3 مولفه را به صورت یکجا متوقف کند.

ساداتی نژاد ادامه داد: استراتژی اوباما این بود که به صورت جداگانه موئلفه‌های جمهوری اسلامی ایران را قفل کند ولی ترامپ می‌خواهد قدرت موشکی، قدرت‌هسته‌ای و اقتدار منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران را به صورت یکجا تعطیل کند.

مولفه های قدرت ایران در مذاکرات مشمول محدودیت نمی‌‎شوند

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات با کشورهای اروپایی، گفت: طبیعتا در مذاکرات ایران و اروپا بر اساس آنچه که مشخص شده نباید مولفه های قدرت ایران دچار محدودیت شوند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انتظار ما از تیم مذاکره کننده ایران این است که تیم مذاکره کننده ایران حتی به سمت مذاکره در مورد مولفه‌های قدرت جمهوری اسلامی ایران هم نرود، زیرا ایران گفت‌وگویی در خصوص محدودیت مولفه‌های قدرت خود را نمی‌پذیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet