آغاز هفته وحدت
1397/08/28 12:12:00
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی:

خاک افغانستان تبدیل به گورستان داعش خواهد شد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه خاک افغانستان تبدیل به گورستان داعش خواهد شد، گفت: بسیاری از تحلیلگران عمر داعش را بسیار زیاد تخمین می‌زدند ولی رشادت مردم مسلمان و محور مقاومت اجازه فعالیت به داعشیان را نداد.
خاک افغانستان تبدیل به گورستان داعش خواهد شد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه خاک افغانستان تبدیل به گورستان داعش خواهد شد، گفت: بسیاری از تحلیلگران عمر داعش را بسیار زیاد تخمین می‌زدند ولی رشادت مردم مسلمان و محور مقاومت اجازه فعالیت به داعشیان را نداد. https://cdn.icana.ir/d/019/68219.jpg خاک,افغانستان,تبدیل,به,گورستان,داعش,خواهد,شد Icana

سید راضی نوری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص انتقال نیروهای بازمانده داعشی از سوریه و عراق به افغانستان، اظهار داشت: مطابق فرمایش حضرت امام خمینی (ره) آمریکا شیطان بزرگ است و نقشه‌های فراوانی دارد تا علیه ملت ایران توطئه کند و اگر در جایی ناکام بماند در جایی دیگر نقشه خود را دنبال می‌کند اما شیطان بزرگ به نتیجه‌ای نمی رسد تا زمانی که مردم بیدار هستند.

جنگ در افغانستان مانند حبابی در دریاست که پایان می‌یابد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم آگاه منطقه تحت تاثیر عناوینی مانند داعش یا آمریکا قرار نمی‌گیرند و این توطئه‌ها به نتیجه نمی‌رسد، بیان کرد: ممکن است برای مدت خاصی شیطنت‌های آمریکا و صهیونیست‌ها نظم و انضباط منطقه را برهم زند ولی آینده به دست حق‌مداران است و موانعی مانند تحریم ایران و جنگ در افغانستان مانند حبابی در دریاست و از بین می‌رود.

وی با بیان اینکه از دولت افغانستان می‌خواهیم که اجازه نفس کشیدن به داعش را ندهد، افزود: همانطور که دولت بشار اسد از ایران برای مبارزه با داعش کمک خواست ایران اکنون نیز تمام تلاش خود برای نابودی داعش را به کار می‌گیرد.

ملت افغانستان همانند حشدالشعبی امنیت کشور خود را تامین می‌کنند

نوری ادامه داد: ملت افغانستان با یکپارچگی و اتحاد می توانند امنیت کشور خود را به خوبی تامین کنند و همانگونه که بسبج مردمی عراق موفق شد، افغانستانی‌ها نیز می توانند خاک کشورشان برای تروریست‌ها را ناامن کنند و آن‌ها از افغانستان نیز فرار می‌کنند.

خاک افغانستان تبدیل به گورستان داعش خواهد شد

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی گفت: توطئه‌های آمریکا در منطقه شکست می خورد و جمهوری اسلامی ایران نیز در کنار ملت افغانستان خواهد ایستاد و نقشه‌های دشمن نیز نقش بر آب خواهد شد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خاک افغانستان تبدیل به گورستان داعش خواهد شد، بیان کرد: بسیاری از تحلیل گران عمر داعش را بسیار زیاد تخمین می‌زدند ولی رشادت مردم مسلمان و محور مقاومت اجازه فعالیت به داعشیان را نداد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet