هدر موبایل
1397/08/30 09:19:00
سرویس سیاسی
حاجی‌‌دلیگانی:

لزوم تشکیل جریان انقلابی متشکل از خرده سلیقه‌ها/پوست اندازی جریان‌های سیاسی ضرورت دارد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس بر ضرورت پوست اندازی جریان های سیاسی تاکید کرد و گفت: تشکیل جریان انقلابی متشکل از خرده سلیقه ها الزامی است.
لزوم تشکیل جریان انقلابی متشکل از خرده سلیقه‌ها/پوست اندازی جریان‌های سیاسی ضرورت دارد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس بر ضرورت پوست اندازی جریان های سیاسی تاکید کرد و گفت: تشکیل جریان انقلابی متشکل از خرده سلیقه ها الزامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108884975202.jpg لزوم,تشکیل,جریان,انقلابی,متشکل,از,خرده,سلیقه‌ها/پوست,اندازی,جریان‌های,سیاسی,ضرورت,دارد Icana

حسینعلی حاجی‌دلیگانی  در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تاثیرگذاری جریان های سیاسی در مناسبت های مختلف و لزوم تغییر در رویه فعالیت هایشان، گفت: به نظر می رسد بر اساس شرایط کنونی باید شاهد پوست اندازی در جریان های سیاسی باشیم.

برخی افراد در جریان های سیاسی مانع رشد سیاسی احزاب هستند

نماینده مردم شاهین شهر، میمه، برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی از افراد در جریان های سیاسی توانسته اند خوب عمل کنند و دستاوردهای سیاسی به همراه داشته باشند، اظهار کرد: این مهم در حالیست که برخی دیگر فقط در جریان های سیاسی منسب گرفته اند و اقدام خاصی انجام نمی دهند؛ حتی متاسفانه این افراد اجازه ورود دیگران را به عرصه سیاسی نیز نمی دهند.

عدم حضور جوانان درعرصه های سیاسی بدلیل سنگ اندازی برخی افراد

وی ادامه داد: بر این اساس گاهی مشاهده می شود که جوانان نمی توانند در عرصه های سیاسی خوب بروز و ظهور داشته باشند و جایگزین افرادی شوند که مدت های زیادی از حضورشان در جریان های سیاسی می گذرد و فعالیت های خاصی هم نداشته اند.

برخی جریان های سیاسی صرفا جنبه انتخاباتی و تشریفاتی دارند

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه متاسفانه برخی جریان های سیاسی و احزاب صرفا جنبه انتخاباتی و تشریفاتی به خود گرفته اند، تصریح کرد: این مهم در حالیست که انتظار می رود این جریان ها در جامعه و افکار عمومی نیز تاثیرگذار باشند.

متاسفانه برخی جریان های سیاسی و احزاب صرفا جنبه انتخاباتی و تشریفاتی به خود گرفته اند

لزوم تشکیل جریان انقلابی متشکل از خرده سلیقه ها

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به نظر می رسد باید جریان انقلابی متشکل از خرده سلیقه های حاضر در جناح چپ و راست ایجاد شود، افزود: در واقع افرادی که معتقد به انقلاب اسلامی هستند باید در میدان عمل فعالیت کنند؛ امروزه به دلیل عملکرد ضعیف برخی افراد به اصل انقلاب خدشه وارد می شود که ظلم محسوب می شود.

پوست اندازی جریان های سیاسی باید در همه ابعاد باشد

حاجی‌دلیگانی با اشاره به اینکه پوست اندازی جریان های سیاسی باید در همه ابعاد مانند برنامه ریزی ها، خط مشی گذاری ها، ورش ها و غیره باشد، گفت: در این بین جریانی های سیاسی خصوصا چپ و راست باید به حرف و نیاز مردم توجه داشته باشند. متاسفانه گاهی مشاهده می شود که جریان ها صدای مردم را به درستی گوش نکرده اند.

امروزه مولفه مستقل در جریان های سیاسی توسط برخی افراد تحریف شده است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی ضمن بیان اینکه امروزه حتی برخی افراد مولفه مستقل را هم تحریف کرده اند، خاطرنشان کرد: در واقع شاید برخی خودشان را مستقل از جریان هیا سیاسی معرفی کنند تا بتوانند نظر مردم را جلب کنند اما باید اذعان کرد که در پشت پرده این افراد تابع افراد خاص هستند؛ بنابراین به نظر می رسد هم اکنون رویکرد مردم به سمت افرادی است که با آنها صادق بوده اند و این در حالیست که از عملکرد جریانی که دولت و بخشی از مجلس را بر پوشش می دهد ناامید هستند./

  • بیشتر بخوانید؛

لازمه مقابله با تحریم‌ها وحدت تحت رهنمودهای رهبری است/ بسیاری از مشکلات ریشه در اختلاف جناح‌های سیاسی دارد

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet