شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1397/08/27 16:45:04
سرویس فرهنگی
سبحانی فر مطرح کرد:

تعطیلی 10 ماهه کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه/جلسات باید حضوری تشکیل شود

عضو کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه، گفت: جلسات کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه از دو ماه پایانی سال ۹۶ تشکیل نشده و دعوتنامه ای برای نمایندگان مجلس در این کارگروه ارسال نمی شود.
تعطیلی 10 ماهه کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه/جلسات باید حضوری تشکیل شود عضو کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه، گفت: جلسات کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه از دو ماه پایانی سال 96 تشکیل نشده و دعوتنامه ای برای نمایندگان مجلس در این کارگروه ارسال نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/78151.jpg تعطیلی,10,ماهه,کارگروه,تعیین,مصادیق,مجرمانه/جلسات,باید,حضوری,تشکیل,شود Icana

رمضانعلی سبحانی فر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه یکی از معاونان وزیر ارتباطات عنوان کرده که نمایندگان مجلس در نشست های کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حضور نمی یابند، گفت: از دو ماه پایانی سال 96 جلسات کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تشکیل نمی شود و دعوتنامه ای برای نمایندگان مجلس در این کارگروه ارسال نمی شود.

عضو کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه با بیان اینکه عنوان شده که جلسات کارگروه به صورت الکترونیکی برگزار می شود، افزود: برای تشکیل جلسات به صورت الکترونیکی رای گیری نشده است و  تنها مقرر شده در کارگروه های جانبی کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه جلسات برگزار شود نه در کارگروه اصلی که 13 عضو دارد.

قانون پیش بینی نکرده که جلسات کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به صورت الکترونیکی برگزار شود

رییس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در قانون نیز پیش بینی نشده که جلسات کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به صورت الکترونیکی برگزار شود، لذا جلسات باید با ریاست دادستان کل کشور به صورت حضوری تشکیل شود.

خبرگزاری خانه ملت؛ امیر ناظمی معاون وزیر ارتباطات با انتقاد از عدم حضور نمایندگان مجلس در کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ عنوان کرده بود که در کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه دو نماینده مجلس عضویت دارند که متاسفانه حتی کدکاربری و پسوورد خود را از دادستانی نگرفته اند.

بیشتر بخوانید

 فیلترینگ تلگرام توسط شورای عالی امنیت ملی انجام شد

• قوه قضاییه حکم سراسری برای فیلتر یک پیام‌رسان صادر نکرده است/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet