هدر موبایل
1397/08/29 14:20:00
سرویس سیاسی
میرزایی نیکو:

تهیه کنندگان پیش نویس قانون احزاب با روحانی دیدار می‌کنند

عضو کمیسیون امورداخلی کشور در مجلس گفت: در حال تلاش هستیم تا مجموعه‌ای که پیش نویس قانون احزاب را تهیه کرده‌اند، جلسه‌ای را نیز با رئیس جمهور برگزار کند.
تهیه کنندگان پیش نویس قانون احزاب با روحانی دیدار می‌کنند عضو کمیسیون امورداخلی کشور در مجلس گفت: در حال تلاش هستیم تا مجموعه‌ای که پیش نویس قانون احزاب را تهیه کرده‌اند، جلسه‌ای را نیز با رئیس جمهور برگزار کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201806103476930383.jpg تهیه,کنندگان,پیش,نویس,قانون,احزاب,با,روحانی,دیدار,می‌کنند Icana

قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به اینکه جلسه بعدی هیات تهیه کننده پیش نویس قانون احزاب، اظهار داشت: مقرر شده تا جلسه بعدی نیز در حضور دکتر لاریجانی تشکیل شود و نظرات خود را به صورت مکتوب بدهند.

نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در حال تلاش هستیم تا همین مجموعه جلسه‌ای را نیز با رئیس جمهور برگزار کند.

میرزایی نیکو با بیان اینکه پیش نویس قانون احزاب به کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس ارائه می‌شود، گفت: این مجموعه نمایندگان احزاب هستند و من نیز به عنوان دبیر این مجموعه فعالیت می‌کنم.

تهیه کنندگان پیش نویس قانون احزاب چه کسانی هستند؟

نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از دیماه ۹۶ از طرف وزارت کشور مجموعه‌ای متشکل از  5 نفر به انتخاب دبیران کل احزاب، ۲ نفر از وزارت کشور، ۳ نفر از مرکز پژوهش‌ها و ۳ نفر از مجلس یعنی من، محمدرضا صباغیان بافقی و پروانه مافی انتخاب شدند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این مجموعه جلسات متعددی را برگزار کرده است و پیش نویس قانون احزاب در دیدار با لاریجانی رو نمایی شد، گفت: اگر کسانی دیگر نظر دارند نظراتشان اخذ می‌شود و با روحانی نیز دیدار می‌کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet