هدر موبایل
1397/08/27 16:39:19
سرویس فرهنگی
آزادی‎خواه با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی:

کمیسیون فرهنگی برای تعیین تکلیف بودجه حوزه فرهنگ با نوبخت تشکیل جلسه می‎دهد

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از برگزاری نشست اعضای کمیسیون متبوعش با رئیس سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف بودجه‌های فرهنگی خبر داد.
کمیسیون فرهنگی برای تعیین تکلیف بودجه حوزه فرهنگ با نوبخت تشکیل جلسه می‎دهد سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از برگزاری نشست اعضای کمیسیون متبوعش با رئیس سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف بودجه‌های فرهنگی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201809100385728172.jpg کمیسیون,فرهنگی,برای,تعیین,تکلیف,بودجه,حوزه,فرهنگ,با,نوبخت,تشکیل,جلسه,می‎دهد Icana

احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز (یکشنبه 27 آبانماه) کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: دستور کار امروز کمیسیون فرهنگی بحث و تبادل نظر پیرامون برنامه و بودجه دستگاه های فرهنگی در سال 1398 با حضور معاونت فرهنگی سازمان برنامه و بودجه و مسئولان دست اندر کار بود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی افزود: در این نشست اعضا و مشاوران کمیسیون در خصوص اضافه شدن بودجه‌‎های فرهنگی، تقسیم کار بین دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی و اولویت سنجی برای انجام مأموریت‌های اصیل و برنامه‌های فرهنگی نقطه نظراتی بسیار مفید و مؤثری را مطرح کردند که با قید در صورت جلسه مقرر شد در زمان بررسی بودجه سال آینده این موارد در بودجه سنواتی دخیل داده شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس یادآور شد: همچنین در نشست امروز مصوب شد که نشستی با حضور نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، دستگاه‌های فرهنگی و اعضای کمیسیون فرهنگی برگزار تا بیشتر به موضوعات بودجه ریزی در حوزه فرهنگ توجه شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet