هدر موبایل
1397/08/27 19:17:27
سرویس اقتصادی
اکبری در تشریح نشست کمیسیون کشاورزی:

دلایل عدم اعلام قیمت خرید تضمینی گندم بررسی شد/شورای اقتصاد به تکالیف خو عمل نکرده است

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی ، گفت: در نشست امروز کمیسیون در خصوص اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی مباحثی مطرح و مشخص شد که در این زمینه شورای اقتصاد به تکالیف خود عمل نمی‌کند.
دلایل عدم اعلام قیمت خرید تضمینی گندم بررسی شد/شورای اقتصاد به تکالیف خو عمل نکرده است عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی ، گفت: در نشست امروز کمیسیون در خصوص اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی مباحثی مطرح و مشخص شد که در این زمینه شورای اقتصاد به تکالیف خود عمل نمی‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201811102421687101.jpg دلایل,عدم,اعلام,قیمت,خرید,تضمینی,گندم,بررسی,شد/شورای,اقتصاد,به,تکالیف,خو,عمل,نکرده,است Icana

علی اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز( یکشنبه 27 آبان ماه) کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: در نشست امروز کمیسیون در خصوص اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی مباحثی مطرح و مشخص شد که در این زمینه شورای اقتصاد به تکالیف خود عمل نمی‌کند.

دلیل عدم مشخص کردن قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی مشخص نیست

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بر اساس قانون باید قبل آغاز فصل کشت و شهریورماه باید قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی توسط شورای اقتصاد مشخص شود، گفت: دلیل عدم مشخص کردن قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی مشخص نیست، با اعلام نکردن قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی تولیدکنندگان و کشاورزان را دچار مشکل می‌کند.

دلایل عدم اعلام قیمتخرید تضمینی به صحن ارائه می‌شود

موادی از لایحه حفاظت از خاک بررسی و ادامه آن به نشست بعدی کمیسیون موکول شد

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نمایندگان مردم سوالات خود را در زمینه اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی مطرح و نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی و سازمان برنامه و بودجه پاسخ‌های خود را ارائه کردند، ادامه داد: مقرر شد در مدت زمان چند روز آینده مدارک و مستندات موجود در اختیار کارگروه زراعت قرار بگیرد و نهایتا جمع‌بندی صورت گرفته به صحن علنی مجلس ارسال شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دستور کار دیگر نشست امروز کمیسیون کشاورزی، آب و منابع در خصوص بررسی لایحه حفاظت از خاک اعاده شده از سوی شورای نگهبان بود، خاطرنشان کرد: با حضور نماینده شورای نگهبان موادی از این لایحه بررسی و ادامه آن به نشست بعدی کمیسیون موکول شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet