هدر موبایل
1397/08/28 09:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابراهیمی:

قانون منع به کارگیری بازنشستگان نباید شامل هیچ استثنائی می شد

نماینده مردم شازند در مورد موانع جوان‌گرایی و حضور افراد کهنه‌کار در امور اجرایی با وجود تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان گفت : ای کاش این قانون هیچ استثنائی نداشت. کاش در این مملکت به سمتی برویم که بگویند افراد از یک سنی به بعد فقط می‌توانند در زمینه مشاوره فعالیت کنند نه کار دیگری.
قانون منع به کارگیری بازنشستگان نباید شامل هیچ استثنائی می شد نماینده مردم شازند در مورد موانع جوان‌گرایی و حضور افراد کهنه‌کار در امور اجرایی با وجود تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان گفت : ای کاش این قانون هیچ استثنائی نداشت. کاش در این مملکت به سمتی برویم که بگویند افراد از یک سنی به بعد فقط می‌توانند در زمینه مشاوره فعالیت کنند نه کار دیگری. https://cdn.icana.ir/d/019/201608102669668340.jpg قانون,منع,به,کارگیری,بازنشستگان,نباید,شامل,هیچ,استثنائی,می,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت  ، نماینده مردم شازند در مجلس گفت: اگر دولت‌ها رعایت می‌کردند و نظام اداری کشور طوری حساب‌شده عمل می کرد که وقتی کسی بازنشسته می‌شود، رسماً و به طور واقعی بازنشسته شود اصلا احتیاجی به تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان نبود.

علی ابراهیمی  در مورد موانع جوان‌گرایی و حضور افراد کهنه‌کار در امور اجرایی با وجود تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان، استفاده از کهنسالان را فرصت سوزی در کشور دانست و اظهار داشت: ما در حال هدر دادن انرژی، انگیزه و خلاقیت در این کشور هستیم. ای کاش این قانون هیچ استثنائی نداشت. کاش در این مملکت به سمتی برویم که بگویند افراد از یک سنی به بعد فقط می‌توانند در زمینه مشاوره فعالیت کنند نه کار دیگری.

بیشتر بخوانید:

ابراهیمی در مورد کیفیت رسیدگی افراد چندسِمَتی به کارهایشان گفت: درصد رسیدگی‌ این افراد به کارهایشان به نسبت تعداد سمتی که دارند، کم‌تر می‌شود. مثلا کسی که ۱۰ سمت دارد به هر کدام از مسئولیت‌هایش بیش از ۱۰درصد نمی تواند برسد.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: ما متاسفانه عادت کرده‌ایم که سعی کنیم شعارها و تأکیدات مقام معظم رهبری را صرفا تکرار کنیم. اما در عمل هیچ اتفاقی نمی‌افتد. وقتی رهبری در مورد جوانگرایی تأکید می‌کنند واقعیت این است که ما باید در حد اعلاء زمینه‌سازی استفاده از جوانان را فراهم و در مقام عمل نیز اقدام کنیم. این قانون تقریبا یک فتح بابی شد تا شاید نیاز باشد که حوزه‌های شمولیت این قانون را افزایش دهیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet