پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/06/28 11:31:00
سرویس بین الملل

حضورمردم در روز قدس بیدار باش عمومی به جامعه بشری است

**نماینده اهواز اظهار داشت: مردم در روز قدس به دنیا اعلام کردند که در صدد بیدار باش عمومی در جهت خط مسئولیت‌پذیری جامعه بشری برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین است.

"ناصر سودانی" نماینده اهواز در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، بابیان این که مردم در راهپیمایی روز قدس در سال جاری با شور بیشتری در این روز شرکت کردند گفت: این شور و انگیزه به دلیل جنایاتی بود که صهیونیست‌ها در غزه مرتکب شدند و باعث تنفر بیشتر مسلمانان جهان شدند.

سودانی در ادامه افزود: جنایات رژیم صهیونیستی در طول تاریخ کم نظیر بوده است و با سلاح‌های جدید و مدرن و مرگبار مردم مظلوم غزه را مورد حمله قرار دادند.

نماینده اهواز خاطر نشان کرد: خط سازش که اوباما و آمریکا همراه با کشورهای عربی دنبال کرده‌اند چراغ سبزی در جهت پذیرفتن حاکمیت رژیم غاصب صهیونیستی است.

نایب رییس کمیسیون انرژی اظهار داشت: بعضی از فلسطینی‌ها در دولت خودگردان با به رسمیت شناختن اسرائیل و بعضی نغمه‌های شیطانی در داخل کشورمان در جریان انتخابات در جهت اقناع رویگردانی از موضوع فلسطین برخلاف آرمان‌های امام(ره) بوده‌اند اما حضور امسال مردم معنای بسیار روشن پیدا کرد.

نماینده اهواز با بیان این که حضور فشرده مردم در پاسخ به جریانات اخیر بوده است گفت: مردم با حضور خود این پیغام را به تمامی جهانیان داده‌اند که همچنان با میثاقی که با امام راحل در دفاع از مردم مظلوم داشته‌اند پایبند هستند آرمان‌های امام را هرگز به دست فراموشی نخواهند سپرد.

سودانی گفت: مردم بار دیگر به تمامی دنیا اعلام کرده‌اند که در صدد بیدار باش عمومی در جهت خط مسئولیت‌پذیری در جامعه بشری برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین هستند.

نماینده اهواز گفت: رژیم صهیونیستی نمونه‌ بارز جنایت، و پلیدی و دشمنی در عصر حاضر هستند.

وی اظهار داشت: امام امت در روز جهانی قدس وجدان‌های بیدار مردم مسلمان را مورد خطاب قرار دادند و برای تمامی ملت‌های مسلمان نیز یک نوع تکلیف  شرعی و وظیفه سیاسی ایجاد کردند تا این روز را گرامی بدارند.

سودانی گفت: اسرائیل در صدد است تا موضوع فلسطین را به دست فراموشی بسپارد و روز جهانی قدس را کمرنگ کند اما با حضور پررنگ مردم در امسال با شکوه‌تر از هر سال دیگری برگزار شد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet