هدر موبایل
1397/08/30 08:35:00
سرویس سیاسی
ابراهیمی:

تشریح دلایل فروپاشی کابینه رژیم صهیونیستی/شکست نتانیاهو در تقابل با جناح راست افراطی

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اینکه آتش بس رخ داده در مناطق اشغالی بیانگر اختلاف در داخل اسرائیل است، گفت: فعالیت جناح راست افراطی در رژیم صهیونیستی برای نتانیاهو آسیب زا است.
تشریح دلایل فروپاشی کابینه رژیم صهیونیستی/شکست نتانیاهو در تقابل با جناح راست افراطی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اینکه آتش بس رخ داده در مناطق اشغالی بیانگر اختلاف در داخل اسرائیل است، گفت: فعالیت جناح راست افراطی در رژیم صهیونیستی برای نتانیاهو آسیب زا است. https://cdn.icana.ir/d/019/201709105722623963.jpg تشریح,دلایل,فروپاشی,کابینه,رژیم,صهیونیستی/شکست,نتانیاهو,در,تقابل,با,جناح,راست,افراطی Icana

علیرضا ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با دلایل فروپاشی کابینه رژیم صهیونیستی و برگزاری انتخابات زودهنگام، گفت: اسرائیلی ها همواره سیاست تقابل نظامی را دردستور کار دارند اما اینبار با پاسخ های موشکی محور مقاومت مواجه شدند از این رو مجبور به پذیرش آتش بس شدند تا اوضاع آرام تر شود.

رژیم صهیونیستی برای نخستین مرتبه خودش موضوع آتش بس را اعلام کرد

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: نباید فراموش کرد که رژیم صهیونیستی برای نخستین مرتبه خودش موضوع آتش بس را اعلام کرد که بیانگر ضعف این رژیم و رو به افول رفتن آن در مقابل محور مقاومت است.

آتش بس رخ داده در مناطق اشغالی بیانگر اختلاف در داخل اسرائیل است

وی با بیان اینکه آتش بس رخ داده در مناطق اشغالی می تواند بیانگر اختلافات رخ داده در داخل کابینه رژیم صهیونیستی باشد، ادامه داد: بر همین اساس مشاهده می شود که دو وزیر کابینه نتانیاهو اقدام به استعفاء کردند که امری قابل تامل بود.

علیرضا ابراهیمی

آتش بس رخ داده در مناطق اشغالی می تواند بیانگر اختلافات رخ داده در داخل کابینه رژیم صهیونیستی باشد

تلاش اسرائیلی ها برای هادی سازی روابط با کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس

این نماینده مردم در مجلس دهم ضمن تاکید بر اینکه امروزه اسرائیلی ها تلاش می کنند روابطشان با کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس را عادی تر و گرم تر کنند تاز این طریق اهدافشان را اجرایی کنند، اظهار کرد: در واقع اسرائیلی ها می خواهند نظر اعراب را جلب کنند تا از این سیاست برای اجرای موضوع صلح در سرزمین فلسطین بهره بگیرند و بر مناطق بیشتر مسلط شوند.

فعالیت جناح راست افراطی در رژیم صهیونیستی برای نتانیاهو آسیب زا است

ابراهیمی افزود: باید یادآور شد که امروزه جناح راست افراطی در رژیم صهیونیستی خودش را مستقل می داند و این امر برای نتانیاهو امری آسیب زا است زیرا اگر شرایط همین طور ادامه یابد باید انتخابات زودهنگام برگزار شود و این امر سبب خواهد شد اکثریت قدرت از دست نخست وزیر فعلی این رژیم بیرون رود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین باید اذعان کرد که رژیم صهیونیستی شرایط متزلزلی را تجربه می کند و این امر بیانگر تشدید اختلافات داخلی و همچنین شکست در اجرای سیاست های خارجی است./

  • بیشتر بخوانید؛

جنایات رژیم های فاسد از نگاه مردم آزادی خواه جهان پنهان نمی ماند

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet