هدر موبایل
1397/08/29 14:38:00
سرویس سیاسی
فولادگر:

عدم حرکت جریان‌های سیاسی به سمت نوگرایی مساوی با نابودی است/لزوم بهره‌گیری احزاب از ابزارهای نوین

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اینکه حزب اگر پوست اندازی نکند و به سمت نوگرایی حرکت نکند از بین می رود، گفت: بر این اساس ضرورت بهره گیری جریان های سیاسی از ابزارهای نوین و گزینش در انتخاب ادبیات بیش از گذشته حس می شود.
عدم حرکت جریان‌های سیاسی به سمت نوگرایی مساوی با نابودی است/لزوم بهره‌گیری احزاب از ابزارهای نوین عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اینکه حزب اگر پوست اندازی نکند و به سمت نوگرایی حرکت نکند از بین می رود، گفت: بر این اساس ضرورت بهره گیری جریان های سیاسی از ابزارهای نوین و گزینش در انتخاب ادبیات بیش از گذشته حس می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/88395.jpg عدم,حرکت,جریان‌های,سیاسی,به,سمت,نوگرایی,مساوی,با,نابودی,است/لزوم,بهره‌گیری,احزاب,از,ابزارهای,نوین Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تاثیرگذاری جریان های سیاسی در مناسبت های مختلف و لزوم تغییر در رویه فعالیت هایشان، گفت: هم اکنون نظام حزبی در کشور وجود ندارد و این در حالیست که احزاب متعددی در کشور به ثبت رسیده است.

قانون جدید احزاب فعالیت جریان های سیاسی را تسهیل می کند

نماینده مردم اصفهان  در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: خوشبختانه برای ساماندهی احزاب و همچنین تسهیل فعالیت جریان های سیاسی قانون جدید احزاب توسط قوه مقننه تدوین شد تا بتوان به این مهم کرد.

احزاب

وی با اشاره به اینکه عدم برگزاری انتخابات بر پایه نظام حزبی یکی از دلایل عدم کارآمدی جریان های سیاسی محسوب می شود، ادامه داد: در واقع احزاب معدود و کمی هستند که فعالیت می کنند اما مابقی بیشتر شبیه طیف و جریان فکری هستند.

عدم برگزاری انتخابات بر پایه نظام حزبی یکی از دلایل عدم کارآمدی جریان های سیاسی محسوب می شود

 

حزب اگر پوست اندازی نکند و به سمت نوگرایی حرکت نکند از بین می رود

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه حزب اگر پوست اندازی نکند و به سمت نوگرایی حرکت نکند از بین می رود، اظهار کرد: به عبارتی اگر احزاب زایش نداشته باشند نمی توانند با روش های سی سال گذشته جامعه را به خود جلب کنند؛ بر این اساس مشاهده می شود که شاخه جوانان در برخی از احزاب مانند موتلفه فعالیت می کنند تا بتوانند زمینه فعالیت جوانان را فراهم کنند.

ضرورت بهره گیری جریان های سیاسی از ابزارهای نوین و گزینش در انتخاب ادبیات

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین باید اذعان کرد جریان های سیاسی باید از ابزارهای نوین برای فعالیت هایشان مانند فضای مجازی بهره ببرند و در انتخاب ادبیاتشان کمی با دقت تر رفتار کنند./

  • بیشتر بخوانید؛

زمینه فراگیر شدن تحزب در کشور فراهم است؟

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet