هدر موبایل
1397/08/29 13:19:00
سرویس سیاسی
خجسته مطرح کرد؛

نهضتی دیگر در فلسطین و هیاهوی جدید در دولت رژیم صهیونیستی

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس معتقد است حمله نظامی اخیر رژیم صهیونیستی به غزه مسیر را برای سقوط دولت اسرائیل هموار کرد.
نهضتی دیگر در فلسطین و هیاهوی جدید در دولت رژیم صهیونیستی عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس معتقد است حمله نظامی اخیر رژیم صهیونیستی به غزه مسیر را برای سقوط دولت اسرائیل هموار کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201811101081943136.jpg نهضتی,دیگر,در,فلسطین,و,هیاهوی,جدید,در,دولت,رژیم,صهیونیستی Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تحولات اخیر کابینه نتانیاهو و استعفای وزرای حزب راست میانه که در حفظ دولت او موثر هستند، گفت: اتفاقات اخیر فلسطین دولت اسرائیل را به سمت سقوط پیش برده است.

شکل‌گیری نهضتی جدید در فلسطین که دولت اسرائیل را تحت‌الشعاع قرار داده است

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: مردم نوار غزه و فلسطین از حالت خمودگی بیرون آمده و به دنبال احقاق حقوق خود هستند از این رو در برابر غاصبی گری اسرائیل و حمایت استکبار از آنها ایستادند و اکنون با آغاز نهضتی جدید، هیاهویی در دولت رژیم صهیونیستی ایجاد کرده اند.

وی در ادامه حرکت فلسطینیان در سال جاری را نسبت به سال های گذشته متفاوت دانست و افزود: اخیرا اسرائیل که حمله سختی به غزه داشت با موشک های حماس روبرو و متوجه شد که محور مقاومت مستحکم تر از گنبد آهنین او است.

شکست مفتضحانه اسرائیل در جریان حمله نظامی به غزه

خجسته در ادامه با بیان اینکه مردم غزه پیروزی کسب کردند و شکست مفتضحانه ای را برای اسرائیل برجا گذاشتند، عنوان کرد: امروز دولت اسرائیل در حال پاشیدن از درون است چرا که حمله نظامی اخیر اقدامی بی تدبیرانه از سوی نتانیاهو بود و وی نتوانست این تصمیم خود را مدیریت کند تا جایی که حزب راست میانه که مهم ترین حزب تشکیل دهنده دولت اسرائیل است در حال خروج از کابینه است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه به زودی پیش بینی مقام معظم رهبری به واقعیت می پیوندد، خاطرنشان کرد: بعد از حملات نظامی و شکست آنها، دولت اسرائیل هم اکنون از درون نیز در حال از هم پاشیدن است و شرایط اضطراری دارد لذا آینده خوبی در انتظار رژیم صهیونیستی نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet