هدر موبایل
1397/08/29 07:16:18
سرویس اجتماعی
علوی تاکیدکرد:

بهبود اقتصادکوله بران با ایجاد شناسنامه قانونی/ نارضایتی اجتماعی با بی‌تفاوتی به کوله بران شکل می‌گیرد

نماینده  مردم در  مجلس دهم با بیان اینکه  بی‌تفاوتی به کوله بران نارضایتی اجتماعی وسیاسی را رقم می زند،گفت:ایجاد شناسنامه قانونی تردد برای کوله بران در دستور کار دولت  قرار بگیرد امامتاسفانه کار خاصی برای بهبود  وضعیت کوله بران انجام  نشده است.
بهبود اقتصادکوله بران با ایجاد شناسنامه قانونی/ نارضایتی اجتماعی با بی‌تفاوتی به کوله بران شکل می‌گیرد نماینده  مردم در  مجلس دهم با بیان اینکه  بی‌تفاوتی به کوله بران نارضایتی اجتماعی وسیاسی را رقم می زند،گفت:ایجاد شناسنامه قانونی تردد برای کوله بران در دستور کار دولت  قرار بگیرد امامتاسفانه کار خاصی برای بهبود  وضعیت کوله بران انجام  نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106822598087.jpg بهبود,اقتصادکوله,بران با,ایجاد,شناسنامه,قانونی/,نارضایتی,اجتماعی,با,بی‌تفاوتی,به,کوله,بران,شکل,می‌گیرد Icana

 سید احسن علوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت کوله  بران درکشور،گفت: وضعیت کوله بران در  کشورمناسب نیست زیرا کوله بران مجبورهستند از نقاط صعب العبور عبور برای امرار معاش تردد کنند که این امر سلامت کوله بران را به شدت به خطر می‌اندازد.

  اقتصاد معیشتی کوله بران وابسته به جابجایی کالا است

 نماینده مردم سنندج ودیواندره در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:متاسفانه اقدامات کارآمدی برای رفع مشکلات کوله بران در کشور  اتخاذ نشده است که این امر می‌تواند وضعیت اقتصاد معیشتی کوله بران را با مشکلات اساسی روبروکند زیرا تعدادکوله بران در روستاهای استان کردستان بسیاربالا  است و این افراد درآمد اقصادی شان را از این مسیرتامین می‌کنند.

وی ادامه داد: یکی از راهکارهای اساسی برای ساماندهی کوله بران این است که مراجع قانونی با اتخاذ تمهیداتی برای ادامه  فعالیت کوله بران مجوزهای را صادر کنند تا این افراد به جای انتخاب مسیرهای صعب العبور از مسیرهای عادی رفت وآمدکنند تا سلامتشان  به خطر نی‌افتد.

 یکی از راهکارهای  اساسی برای ساماندهی کوله بران این است که  مراجع قانونی با اتخاذ تمهیداتی برای ادامه  فعالیت کوله بران مجوزهای را صادر  کنند

 

ساماندی مرزی کشور نیازمند مدیریت واحد است

علوی با بیان اینکه ساماندهی مرزی کشور نیازمند مدیریت واحد است تصریح کرد: تعدادبسیاری از روستاییان در استان کردستان به کوله بری می پردازند و این در حالی است که نمی‌توان نسبت به وضعیت اقتصادی کوله بران بی تفاوت بود و این امر  پیامدهای ناگواری به همراه دارد.

بی تفاوتی به کوله بران نارضایتی  اجتماعی وسیاسی را رقم می زند

 نایب رییس کمیسیون عمران مجلس بابیان اینکه بی تفاوتی به کوله بران نارضایتی  اجتماعی وسیاسی را رقم می زندیادآورشد: ایجاد شناسنامه قانونی تردد برای کوله بران در دستور کار دولت  قرار بگیرند امامتاسفانه کار خاصی برای بهبود وضعیت کوله بران انجام  نشده است.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet