هدر موبایل
1397/08/30 15:32:00
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید:

احزاب با ارائه برنامه از دولت حل مشکلات کشور را بخواهند/ چرا احزاب نمی‌توانند اعتماد مردم را جلب کنند؟

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه احزاب باید از همه فرصت‌ها برای جلب اعتماد مردم استفاده کنند، اظهار داشت: در شرایطی که کشور آرام است حاکمیت باید احزاب را تقویت کرده و اعتماد مردم به احزاب را افزایش دهد، احزاب نیز باید فکری به حال نیاز‌های جامعه کنند.
احزاب با ارائه برنامه از دولت حل مشکلات کشور را بخواهند/ چرا احزاب نمی‌توانند اعتماد مردم را جلب کنند؟ عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه احزاب باید از همه فرصت‌ها برای جلب اعتماد مردم استفاده کنند، اظهار داشت: در شرایطی که کشور آرام است حاکمیت باید احزاب را تقویت کرده و اعتماد مردم به احزاب را افزایش دهد، احزاب نیز باید فکری به حال نیاز‌های جامعه کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/122473.jpg احزاب,با,ارائه,برنامه,از,دولت,حل,مشکلات,کشور,را,بخواهند/,چرا,احزاب,نمی‌توانند,اعتماد,مردم,را,جلب,کنند؟ Icana

محمدرضا بادامچی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، در خصوص اصلاح قانون احزاب، اظهار داشت: برای فراگیر شدن تحزب باید نگاه عمیق به توسعه وجود داشته باشد زیرا یکی از راه‌های توسعه در کشور فراگیر شدن تحزب است.

کارنامه افراد فعال در حزب روشن است

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بیان کرد: افرادی هستند که مخالف فراگیر شدن تحزب هستند و می‌خواهند که مشکلات احزاب حل نشود و همه آن‌ها زمین گیر باشند.

وی با بیان اینکه وقتی تحزب در کشور باشد، افراد پاسخگو خواهند بود، افزود: عقبه افراد فعال در حزب روشن است، افرادی که از سوی احزاب معرفی می‌شوند، سابقه روشنی دارند که سوابق اجرائی و برنامه‌ریزی‌های آن‌ها برای مردم مشخص خواهد بود.

ضعف احزاب بر مجلس نیز اثرگذار بوده است

بادامچی ادامه داد: افرادی که با معرفی حزب در انتخابات حضور می‌یابند، کارنامه روشن‌تری خواهند داشت و اگر این موضوع رخ بدهد، شرایط برای رقابت‌های انتخاباتی تقویت می‌شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احزاب نقش موثری در قوت بخشی به نهادهای سیاسی کشور دارد، گفت: به دلیل ضعفی که احزاب دارند، مجلس نیز تضعیف شده است.

چرا احزاب نمی‌توانند اعتماد مردم را جلب کنند؟

وی در پاسخ به این سوال که چرا احزاب نمی‌توانند اعتماد مردم را جلب کنند؟، افزود: در همه جای دنیا این موضوع بستگی به اراده حاکمیت دارد؛ یعنی این حاکمیت است که می‌تواند احزاب را معتمد جلوه دهد یا نه، البته مردم نیز موثر هستند.

بادامچی با ااشاره به اینکه احزاب باید از فرصت‌ها استفاده کنند، اظهار داشت: باید در شرایطی که کشور آرام است حاکمیت احزاب را تقویت کرده و اعتماد مردم به احزاب را افزایش دهد، احزاب نیز باید فکری به حال نیاز‌های جامعه کنند.

احزاب با ارائه برنامه از دولت حل مشکلات کشور را بخواهند

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حاکمیت باید فضا را برای احزاب آماده کند و در این صورت است که کشور توسعه یافته می‌شود، بیان کرد: ارزش خواسته‌های حزبی به متشکل بودن و تشکیلاتی عمل کردن فعالان سیاسی کشور است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه کارها را دولتی کرده‌ایم و انتظار داریم که همه کارها را دولت انجام دهد، گفت: انجمن‌ها و تشکلات باید با برنامه‌ای که تهیه کرده‌اند از دولت بخواهند که مشکلات کشور را حل کنند، نباید همه کارها را از دولت بخوهیم بلکه بخشی از کار را باید احزاب و تشکلات انجام دهند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet