هدر موبایل
1388/06/28 13:48:00
سرویس بین الملل
عضو کمیسون سیست خارجی

موضوع فلسطین نباید تحت الشعاع هیچ بحثی قرار گیرد

**حشمت ا.. فلاحت‌پیشه عضو کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی تصریح کرد: موضوع فلسطین نباید تحت الشعاع هیچ بحث داخلی و بین‌المللی قرار گیرد.

"حشمت ا... فلاحت‌پیشه" نماینده اسلام آباد غرب با بیان مطلب فوق در گفتگو با خبرنگار خانه ملت افزود: امسال روز قدس در شرایط خاصی برگزار شد اما آنچه مسلم است این که کلیت منافع دنیای اسلام در روز قدس تبلور می‌یابد.

وی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس امسال اظهار  داشت: مردم فارغ از این که چه تفکری داشتند روز جمعه در راهپیمایی روز قدس حضور به هم رسانیدند.

عضو کمیسیون سیاست خارجی با بیان این که حمایت از قدس فلسفه بین‌المللی انقلاب اسلامی است اظهار داشت:  رژیم صهیونیستی و متحدانش با راه‌انداختن جنگ‌های تاریخی علیه اعراب تلاش کردند تا به نحوی موضوع فلسطین و قدس را تحت تاثیر قرار دهند.

وی افزود: اما امام راحل با ابتکار عملی که در نام‌گذاری روز قدس بکار گرفتند دغدغه‌ مسلمانان و دیگر ملل دنیا را به مسیر اصلی ‌آن برگردانند.

وی خاطر نشان کرد: ممکن است ما در داخل اختلافاتی را با هم داشته باشیم اما خوشبختانه این اختلافات به حدی نیست که امنیت ملی کشور را تحت تاثیر قرار دهد.

وی افزود: از سوی دیگر آنچه که کشورهای اسلامی همواره باید مورد توجه قرار دهند این است که مهمترین گسل در منطقه با دویست بمب هسته‌ای رژیم اسرائیل لرزان است و در چنین شرایطی به هیچ عنوان نباید توجه از فلسطین برداشته شود.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet